Конспект з уроку інформатики для 7 класу на тему "Підсумкова контрольна робота."

Про матеріал

Метою уроку є перевірка рівня теоретичних знань з тем "Служби Інтернету. Алгоритми та програми. Табличний процесор" та сформованості практичних навичок роботи; розвиток інтересу до предмета, логічного мислення, пам'яті, формування вміння узагальнювати інформацію; застосування знань, вмінь та навичок в різних ситуаціях.

Перегляд файлу

7 клас

Тема. Підсумкова контрольна робота.

Мета:

  • навчальна:  перевірити рівень теоретичних знань про табличний процесор та сформованість практичних навичок роботи у середовищі табличного процесора MS Excel; розвивати інтерес до предмета, логічне мислення, пам'ять, формувати вміння узагальнювати інформацію, показати практичне застосування електронних таблиць до розв’язування математичних та економічних задач; застосовувати знання, вміння та навички в різних ситуаціях;
  • розвивальна: розвивати логічне мислення, пам'ять;
  • виховна: виховувати працьовитість, уважність, наполегливість у роботі.

Тип уроку: урок контролю та оцінювання навчальних досягнень..

Обладнання та наочність: ПК із встановленими ОС

Хід уроку

 

І. Організаційний етап
ІІ. Мотивація навчальної діяльності. Перевірка домашнього завдання.

ІІІ. Виконання контрольної роботи

 

Підсумкова контрольна робота

 

Варіант №1

1. Що таке електронна пошта?

2. Що таке інформаційна модель?

3. Який загальний вигляд команди циклу з лічильником?

4. Який фрагмент алгоритму називається лінійним?

5. Що таке електронна таблиця? Із чого вона складається?

6. Які параметри має функція в Excel 2007? Для чого призначена

    функція  AVERAGE?

7. Що таке діаграма? Для чого використовують діаграми?

8. Обчислити: а) =SUM(5;AVERAGE(8;12;7);6);

                         б) =MAX(6;30;16)-MIN(54;25).

Варіант №2

1. Із чого складається адреса електронної поштової скриньки?

2. Що таке модель об’єкта?

3. Що таке висловлювання? Які бувають висловлювання?

4. Що таке розгалуження в алгоритмі?

5. Що таке табличний процесор? Які його основні можливості?

6. Що може бути аргументом функції? Для чого призначені функції

    MAX  і  MIN?

7. Які види діаграм використовують в ЕТ?  Для чого призначені

    кругові діаграми і гістограми?

8. Обчислити: а) =AVERAGE(12;MAX(8;5;15);6);

                         б) =MIN(5;13;4)+SUM(2;10;4).

VI. Підведення підсумків уроку.

 

VIІ. Домашнє завдання.

Скласти 2 ребуси або 4 тести різного плану (з однією правильною відповіддю, декілька правильних відповідей, встановити відповідність, відкрита форма) до вивченої теми.

 

docx
Додано
17 жовтня 2023
Переглядів
152
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку