конспект занять "Англійська мова для дітей"

Про матеріал
Навчання дітей з англійської мови є одним із пріоритетних завдань дошкільної освіти. Заняття є основною формою роботи з дітьми з закладах дошкільної освіти.
Перегляд файлу

Заняття з англійської мови

(1 заняття підциклу)

Тема: «Colours»

Мета:

практична:

ввести та затренувати лексику на тему «Colours»;

вчити виконувати ігрові вправи, повторювати назви-слова кольорів;

розвивальна:

- підтримувати інтерес до занять з англійської мови;

- розвивати мовленнєві навички;

- ввести назви кольорів  red, blue, green, yellow. purple, brown, white, orange.

- розвивати увагу та уяву; інтерес до вивчення іноземної мови.

Виховна:

- виховувати культуру спілкування, інтерес до вивчення іноземної мови.

Обладнання та матеріали: картки з кольорами, іграшка, завдання з кольоровими кульками, олівці та фломастери.

Хід заняття

Початок заняття.

- Children. Today we have a guest. This is a parrot. He is very beautiful and multicoloured. He want to invite us to his home, but at first we must know something about colours.

Введення нового матеріалу.


- Listen and repeat after me.This is a green.

Це зелений.

This is a yellow.

Це жовтий.

This is a red.

Це червоний.

This is an orange.

Це помаранчевий.

This is a blue.

Це блакитний.

This is a white.

Це білий.

This is a purple.

Це фіолетовий.


This is a brown.Це коричневий.

Фізкультхвилинка

Ви можете підібрати будь-який віршик чи пісеньку англійською мовою та обов’язково додати рухи. Наприклад,

Move your fingers, (Ворушимо пальчиками)

Clap, clap, clap. (Плескаємо в долоні)

Wave your elbows, (Рухаємо руками, зігнутими у ліктях, імітуючи крильця)

Clap, clap, clap. (Плескаємо в долоні)

Twist your body, (Присідаючи, крутимо тулубом)

Clap, clap, clap. (Плескаємо в долоні)

Повторіть віршик два-три рази. Щоб було веселіше, змініть швидкість виконання: спочатку повільно, потім швидко, потім знову повільно.

Розучування нового матеріалу.

Гра «Parrots»

мета: тренувати лексику з теми, розвивати памʼять та мислення

Інструкції:

- Lets be like a perrot.

- Listen and repeat after me.

Хід гри: діти ніби папуги повторюють за вихователем назви кольорів декілька разів.

Гра «Echo»

Інструкції:

- Listen to me and repeat like echo.

- Lets start

мета: тренувати лексику з теми, розвивати сприймання та фонематичний слух

Хід роботи: діти промовляють за вихователем назви кольорів ехом з а різною висотою звуку.

Ознайомлення з віршем:

Orange is an orange.
Yellow is the sun.
Brown is the bear and
Purple is the plum.
Red is an apple.
Blue is the sky.
Black is witch’s hat.
And is red cherry pie.

Зображувальна діяльність та музичний сеанс: дитина розфарбовує малюнок, використовуючи фломастери, фарби чи олівці, проговорює відповідні назви кольорів, під час розфарбовування вихователь може проспівувати назви під музику.

Заняття з англійської мови

(2 заняття підциклу)

Тема: «Colours»

Мета:

практична:

-  затренувати лексику на тему «Colours»;

- вчити виконувати ігрові вправи, повторювати назви-слова кольорів;

розвивальна:

- підтримувати інтерес до занять з англійської мови;

- розвивати мовлення наочно-образне мислення

- розвивати мовленнєві навички;

- ввести назви кольорів  red, blue, green, yellow. purple, brown, white, orange.

- розвивати увагу та уяву; інтерес до вивчення іноземної мови.

виховна:

- виховувати культуру спілкування, інтерес до вивчення іноземної мови;

- виховувати потребу розмовляти англійською.

Обладнання та матеріали: картки з кольорами, іграшка, завдання з кольоровими кульками, олівці та фломастери.

Хід заняття

- Today our guest Parrot wants to play with us.

Фонетична зарядка:

Посміхнулось сонечко [e-e-e]: green

У лісі заспівав вовк [u-u-u]: blue

Зрадів хлопчик: [ye-ye-ye]: yellow

Здивувалася дівчинка [e-e-e]: red

Закричала вміло киця [ow-ow-ow]: brown

Від болю закричала дитинка [i-i-i]: white

Діти разом з вихователем повторюють попередньо вивчений матеріал.

Гра «Show me»

мета: тренувати лексику з теми, вчити виконувати команди, розвивати сприймання та мислення

Інструкції:

- Come here.

- Show me a yellow.

- Show me a blue.

- Show me a green.

- Show me a red.

- Show me a purple.

Хід роботи: діти підходять до вихователя та за командою показують необхідний колір

Гра «Pass each other and repeat»

мета: тренувати лексику з теми, розвивати памʼять та увагу

Хід роботи: діти передають один одному кольорову кульку і називають по черзі колір.

Інструкції:

- Pass the ball each other and repeat teh colour.

- A green.

- A blue.

- A white.

- A brown.

- A red.

- An orange.

- A purple.

- A yellow.

Гра «Find colours»

мета: розвивати увагу та наочно-образне мислення, закрвпити лексику з теми


Інструкції: - Lets find colours everywhere and point.

- Find blue.

- Find red.

- Find yellow etc.

Хід роботи: діти мають знайти кольори в оточуючих речах та показати їх.

- Children lets make the circle, go around the circle and repeat (діти стають в коло, та йдучи по колу повторюють назви кольорів).

Lets repeat our poem.

Orange is an orange.
Yellow is the sun.
Brown is the bear and
Purple is the plum.
Red is an apple.
Blue is the sky.
Black is witch’s hat.
And is red cherry pie.

- Lets say good bye our guest. See you later.

 

 

 

Заняття з англійської мови

(3 заняття підциклу)

Тема: «Colours»

Мета:

практична:

-  затренувати та закріпитилексику на тему «Colours»;

- вчити виконувати ігрові вправи, повторювати назви кольорів;

розвивальна:

- підтримувати інтерес до занять з англійської мови;

- розвивати наочне сприймання та мислення;

- розвивати мовленнєві вміння та навички;

- закріпити назви кольорів  red, blue, green, yellow. purple, brown, white, orange.

- розвивати увагу та уяву; інтерес до вивчення іноземної мови.

виховна:

- виховувати культуру спілкування, інтерес до вивчення іноземної мови;

- виховувати потребу розмовляти англійською;

- виховувати дружелюбність, уважність та дисциплінованість.

Обладнання та матеріали: картки з кольорами, іграшка, завдання з кольоровими кульками, олівці та фломастери.

Хід заняття

- Today our guest Parrot again wants to play with us.

Гра «Yes or no»

мета: закріпити лексику з теми, розвивати мислення та памʼять

Інструкції:

- Listen to me.

- I will name colours and show the picture.

- If it is true clap ones.

- If it is not true clap twice.

Вихователь показує дітям колір та називає його, якщо він вірно каже — діти плескають один раз, якщо ні — двічі.

Гра «Favourite colour»

мета: закріпити лексику з теми, вміння користуватися граматичною формою I like, розвивати мислення та памʼять

Інструкції:

- I will give you a ball and you should to say what do you like.

- I will start.

- I like a blue, and you?

- I like a red, and you?

- I like a grenn, and you? Etc.

Фізкультхвилинка

Touch your head,

touch your shuolders,

touch your knees,

touch your toes

(Повторюється з іншими кольорами та іншими частинами тіла)

Гра «What do you have»

мета: вчити користуватися граматичними формами, закріпити лексику з теми, розвивати мислення та памʼять

Інструкції:

- Come here and take a colour.

- Lets say what do you have?

- I have a blue.

- What do you have?

- I have a green.

- What do you have?

- I have a red.

Хід роботи: дітям пропонується підійти до вихователя, взяти колір і відповісти на питання що він має.


- So, children, lets say our guess good bye,Заняття з англійської мови

(4 заняття підциклу)

Тема: «Colours»

Мета:

практична:

-  затренувати та закріпити лексику на тему «Colours»;

- вчити виконувати продуктивні ігрові вправи, повторювати назви кольорів;

- залучати до ігрової ситуації.

розвивальна:

- підтримувати інтерес до занять з англійської мови;

- розвивати наочне сприймання та мислення;

- розвивати мовленнєві вміння та навички;

- закріпити назви кольорів  red, blue, green, yellow. purple, brown, white, orange.

- розвивати увагу та уяву; інтерес до вивчення іноземної мови.

виховна:

- виховувати культуру спілкування, інтерес до вивчення іноземної мови;

- виховувати потребу розмовляти англійською;

- виховувати дружелюбність, уважність та дисциплінованість.

Обладнання та матеріали: картки з кольорами, іграшка, завдання з кольоровими кульками, олівці та фломастери.

Хід заняття

- Today we can find our Parrot. You see coloured steps of the parrot.

- You must step on colour and name it.

Гра «Coloured steps»

мета: закріпити лексику з теми, розвивати рухи, наочне сприймання та мислення

Інструкції:

- Step on colour and name it.

- Go one by one.

Хід роботи: діти мають ступати на кольорові сліди папуги по черзі та називати йогою

Гра «Listen, find and repeat»

мета: закріпити лексику з теми, вчити знаходити колір та називати його, розвивати наочне сприймання

Інструкції:

- Listen to me.

- Find colour and repeat.

Хід роботи: діти за командою шукають кольори в оточуючих предметах і нпзивають його

- Lets make a card for our guest. Lets colour the picture.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- I take a red pencil.

- Lets take a red pencil. Show me a red pencil.

- Lets colour.

- I take a yellow pencil.

- Lets take a yellow pencil. Show me a yellow pencil.

- Lets colour.

- I take a green pencil.

- Lets take a green pencil. Show me a green pencil.

- Lets colour.

- I take a orange pencil.

- Lets take an orange pencil. Show me an orange pencil.

- Lets colour.

- So, lets present our pictures for Parrot.


Заняття з англійської мови

(1 заняття підциклу)

Тема: «Vegetables and fruits»

Мета:

практична:

- ввести та затренувати лексику на тему «Vegetables and fruits»;

- залучати до виконання ігор та вправ;

- навчити формувати уявлення про те, що фрукти та овочі  можна класифікувати за однією ознакою;

- ознайомити дітей з новим лексико-граматичним матеріалом, поняттям «питальне речення»;

розвивальна:

- розвивати уяву, увагу, навички усного мовлення та аудіювання, довільне запам’ятовування, слухову та зорову пам’ять;

- розвивати вміння мимовільно запам’ятовувати;

- розвивати інтерес до занять з англійської мови;

- розвивати мовленнєві навички

- розвивати лексину компетентність;

- ввести назви овочів та фруктів apple, orange, banana, watermellon, potato, tomato, cucumber,

- розвивати увагу та уяву;терес до вивчення іноземної мови.

Виховна:

- виховувати товариськість, доброзичливість, вміння працювати в колективі;

- виховувати культуру спілкування, інтерес до вивчення іноземної мови.

Обладнання та матеріали: СД, м'яч, картинки, макети фруктів.

Хід заняття

1. Початок заняття:

- It is autumn today. It is time for harvest. Today we have a guest — a farmer John.

- He wants to invite us to his farm.

- But first we must to know about vegetables and fruits.

2. Введення нового матеріалу.

- Listen to me carefull.

- This is a potato.

- Це картопля.

- This is a tomato.

- Це помідор.

 

- This is a carrot.- Це морква.

- This is an onion.

- Це цибуля.

- This is beet.

- Це буряк.

- This is pampkin.


- Це гарбуз.- This is an apple.

- Це яблуко.

- This is an orange.

 

- Це апельсин.- This is a watermellon.

- Це кавун.

- This is a banana.

- Це банан.

- This is grape.

- Це виноград.

- This is a peach.

- Це персик.

- This is a pear.

- Це груша.

- This is a plum.

- Це слива.

- Listen and repeat after me.

3. Розучування нового матеріалу.

Гра «A ball»

мета: закріпити лексику з теми, розвивати наочне спрймання та мислення

Інструкції:

- I will give you a ball.

- Pass it each other and repeat after me.

Хід роботи: дітям пропонується передавати один одному мʼяч і повторювати за вихователем назви овочів та фруктів.

Гра «A train»

мета: тренувати в промовлянні назв овочів та фруктів, закріпити лексику з теми, розвивати памʼять та мислення

Інструкції:

- Imagine that we are passagers of the train.

- Let go and find harvest.

Хід роботи: діти разом з вихователем стають один за одним і «їдуть» до кожної «станції», де є овочі чи фрукти.

Гра «Yes or no»

мета: закріпити лексику з теми, розвивати памʼять та мислення

Інструкції:

- I will name some vegetables and fruits and show the picture.

- If it is true clap ones, if it is not true clap twice.

- This is a banana.

- This is an apple.

- This is an orange.

Etc.

- Lets listen to a poem.

Eat your vegetables
Clean your plate
Eat your vegetables
Veggies are great
String beans, broccoli
lettuce and peas
Squash and brussel sprouts
More corn, please!
Cucumbers, eggplant
Beets and tomatoes
Celery, carrots
Spinach and potatoes
Radishes, cauliflower
Cabbage and cress
Peppers and onions
Asparagus? Yes!
Black beans, lima beans
Soybeans too
Eat your veggies
They`re good for you.

- Lets say good bye, John!


Заняття з англійської мови

(2 заняття підциклу)

Тема: «Vegetables and fruits»

Мета:

практична:

- ввести та затренувати лексику на тему «Vegetables and fruits»;

- залучати до участі в рецептивних та продуктивних іграх;

- навчити формувати уявлення про те, що фрукти та овочі можна класифікувати за однією ознакою;

- вчити правильно називати овочі та фрукти.

розвивальна:

- розвивати уяву, увагу, навички усного мовлення та аудіювання, довільне запам’ятовування, слухову та зорову пам’ять;

- розвивати вміння мимовільно запам’ятовувати;

- розвивати інтерес до занять з англійської мови;

- розвивати мовленнєві навички, фонематичний слух;

- розвивати лексину компетентність;

- ввести назви овочів та фруктів apple, orange, banana, watermellon, potato, tomato, cucumber,

- розвивати увагу та уяву; інтерес до вивчення іноземної мови.

Виховна:

- виховувати товариськість, доброзичливість, вміння працювати в колективі;

- виховувати культуру спілкування, інтерес до вивчення іноземної мови.

Обладнання та матеріали: СД, м'яч, картинки, макети фруктів.

Хід заняття

- Today our guest a farmer John wants to play with us.

Фонетична зарядка:

Посміхнулось сонечко [e-e-e]: beet, pear

Зрадів хлопчик: [ye-ye-ye]: watermellon

Здивувалася дівчинка [o-o-o]: orange

Від болю закричала дитинка [a-a-a]: banana, onion, pampkin

Сміливо кличе перехожий [a-a-a]: potato, tomato

Діти разом з вихователем повторюють попередньо вивчений матеріал.

Гра «Show me»: діти підходять до вихователя та за командою показують необхідний колір

- Come here.

- Show me an apple.

- Show me an orange.

- Show me pear.

- Show me a plum.

- Show me a grape.

- Show me a potato.

- Show me a tomato.

- Show me a carrot.

- Show me a pampkin.

- Show me a onion.

- Show me a cucumber.

Гра «Roll a ball»:

мета: тренувати у промовлянні лексем за темою, розвивати сприймання та мислення

Інструкції:

- i will roll you a ball at first and you should name some vegetables or fruits.

- Then you pass a ball each other.


-Хід гри: діти передають один одному кульку і називають по черзі овочі та фрукти.- A grape

- A beet

- A watermellon

- A banana

- A carrot

- An orange

- A pear

- A potato

- A tomato

- A cucumber

Гра «Find and name»

мета: закріпити лексики з теми, розвивати памʼять та мислення

Інструкції:

- Lets find vegetables and fruits and name it.

Хід гри: дітям пропонується серед картинок пошукати за командою вихователя ті чи інші овочі та фрукти і назвати їх.

- Children lets make the circle, go around the circle and repeat (діти стають в коло, та йдучи по колу повторюють лексеми).

Lets repeat our poem.

Eat your vegetables
Clean your plate
Eat your vegetables
Veggies are great
String beans, broccoli
lettuce and peas
Squash and brussel sprouts
More corn, please!
Cucumbers, eggplant
Beets and tomatoes
Celery, carrots
Spinach and potatoes
Radishes, cauliflower
Cabbage and cress
Peppers and onions
Asparagus? Yes!
Black beans, lima beans
Soybeans too
Eat your veggies
They`re good for you.

- Lets say good bye our guest. See you later.


Заняття з англійської мови

(3 заняття підциклу)

Тема: «Vegetables and fruits»

Мета:

практична:

- ввести та затренувати лексику на тему «Vegetables and fruits»;

- залучати до виконання ігор та вправ;

- навчити формувати уявлення про те, що фрукти та овочі  можна класифікувати за однією ознакою;

- ознайомити дітей з новим лексико-граматичним матеріалом, поняттям «питальне речення»;

розвивальна:

- розвивати вміння називати малюнки, вітворювати назви;

- розвивати уяву, увагу, навички усного мовлення та аудіювання, довільне запам’ятовування, слухову та зорову пам’ять;

- розвивати вміння мимовільно запам’ятовувати;

- розвивати інтерес до занять з англійської мови;

- розвивати лексичну компетентність;

- розвивати увагу та уяву, наочно-образне сприймання та мислення.

Виховна:

- виховувати товариськість, доброзичливість, вміння працювати в колективі;

- виховувати культуру спілкування, інтерес до вивчення іноземної мови.

Обладнання та матеріали: картинки, макети фруктів та овочів.

Хід заняття

- Today our guest a farmer John again wants to play with us.

Гра «Correct me»

мета: закріпити лексику з теми, розвивати мислення та памʼять

Інструкції:

- Listen to me.

- I will name colours and show the picture.

- If it is true clap ones.

- If it is not true lets correct me.

Хід роботи

Вихователь показує дітям малюнки із зображенням овочів та фруктів та називає їх, якщо він вірно каже — діти плескають один раз, якщо ні — виправляють так як правильно.

Гра «What do you like eat»

мета: закріпити лексику з теми, вміння користуватися граматичною формою I like, розвивати мислення та памʼять

Інструкції:

- I will give you a ball and you should to say what do you like.

- I will start.

- I like eat an apple.

- What do you like eat?

- I like eat an orange.

- And you?

Фізкультхвилинка

Touch your head,

touch your shuolders,

touch your knees,

touch your toes

(Повторюється з іншими кольорами та іншими частинами тіла)

Гра «Harvest»

мета: вчити користуватися граматичними формами «I have», закріпити лексику з теми, розвивати мислення та памʼять

Інструкції:

- Lets say what do you have?

- I have a cucumber.

- What do you have?

- I have a grape.

- What do you have?

- I have a carrot.

Хід роботи: дітям пропонується зібрати врожай овочів та фруктів і відповісти на запитання що вони мають.

- That is all for today.


- So, children, lets say our guess good bye,Заняття з англійської мови

(4 заняття підциклу)

Тема: «Vegetables and fruits»

Мета:

практична:

- закріпити лексику на тему «Vegetables and fruits» та вживання граматичних форм;

- залучати до  ігор та вправ з тренування лексики;

- вчити відрізняти між собою овочі там фрукти, класифікувати їх;

- залучати до відтворювальної діяльності;

розвивальна:

- розвивати вміння називати малюнки, вітворювати лексику з теми в різних ігрових ситуаціях;

- розвивати уяву, увагу, навички усного мовлення та аудіювання, довільне запам’ятовування, слухову та зорову пам’ять;

- розвивати вміння мимовільно запам’ятовувати;

- розвивати інтерес до занять з англійської мови;

- розвивати лексичну компетентність;

- розвивати увагу та уяву, наочно-образне сприймання та мислення.

Виховна:

- виховувати товариськість, доброзичливість, вміння працювати в колективі;

- виховувати культуру спілкування, інтерес до вивчення іноземної мови.

Обладнання та матеріали: картинки, макети фруктів та овочів.

Хід заняття

- Today our guest a farmer John again wants to play with us.

- You must step on colour and name it.

Гра «Harvest»

мета: закріпити лексику з теми, розвивати рухи, наочне сприймання та мислення

Інструкції:

- Lets pick up vegetables and fruits and we will have the harvest.

- Name them and divide into two groups — vegetables and fruits.

Хід роботи: діти збирають врожай овоців та фруктів, називають їх та відповідно ділять їх на дві групи

Гра «Listen, find and name»

мета: закріпити лексику з теми, вчити знаходити колір необхідне та називати його, розвивати наочне сприймання та мислення

Інструкції:

- Listen to me.

- I will say what do you need to find! You find and name it.

- Lets start.

Хід роботи: діти за командою шукають названі овочі и фрукти, потім називають їх.о

- So, we have a lot of vegetables and fruits. You do good work.

- Lets divide into two groups.

- The first group will find and make a collage of fruits.

- The second group will find and make a collage of vegetables.

- Lets start.

- I take a red pencil.

- Lets take a red pencil. Show me a red pencil.

- Lets colour.

- I take a yellow pencil.

- Lets take a yellow pencil. Show me a yellow pencil.

- Lets colour.

- I take a green pencil.

- Lets take a green pencil. Show me a green pencil.

- Lets colour.

- I take a orange pencil.

- Lets take an orange pencil. Show me an orange pencil.

- Lets colour.


- So, lets present our pictures for Parrot.

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Ананьєва Анастасія
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
doc
Додано
27 травня 2020
Переглядів
4283
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку