Конспект занять з англійської мови для дітей середньої групи

Про матеріал
Конспект занять з англійської мови для дітей середньої групи Тема: Winter holidays Тип заняття: вправляння у спілкуванні Практична мета: - формувати продуктивні граматичні навички на основі 273 граматичного мінімуму (лексико-граматичні структури: “We wish you…”); - формувати продуктивні лексичні навички на основі лексичного мінімуму (лексичний матеріал winter, snow, holidays, Christmas, New Year, happy, merry) Освітня мета: формувати знання дітей про назв зимових свят в англомовних країнах. Виховна мета: виховувати почуття ввічливості, формувати комунікативні уміння. Розвиваюча мета: розвивати здібності порівнювати мовні явища рідної та іноземної мови, розвивати увагу і пам’ять за допомогою аудіювання;
Перегляд файлу

Підготувала - Прохорчук Віра

Конспект занять з англійської мови для дітей середньої групи

Тема: Winter holidays

Тип заняття: вправляння у спілкуванні

Практична мета:

  • формувати продуктивні граматичні навички на основі 273 граматичного мінімуму (лексико-граматичні структури: “We wish you…”);
  • формувати продуктивні лексичні навички на основі лексичного мінімуму (лексичний матеріал winter, snow, holidays, Christmas, New Year, happy, merry)

Освітня мета: формувати знання дітей про назв зимових свят в англомовних країнах.

Виховна мета: виховувати почуття ввічливості, формувати комунікативні уміння.

Розвиваюча мета: розвивати здібності порівнювати мовні явища рідної та іноземної мови, розвивати увагу і пам’ять за допомогою аудіювання;

Обладнання: магнітофон, демонстраційні карточки, наочний матеріал, магнітна дошка, “чарівний мішечок”, флешка з піснями, іграшка сніговик.

Тривалість заняття: 15—20 хв.

Хід заняття

1.Початок заняття

1.1.Привітання.

Teacher: “Good morning children!”

Сhildren: “Good morning”

Teacher: Сhildren до нас сьогодні в гості прийшов чудовий гість. Але він не простий – він із далекої Англії. Давайте з ним привітаємось.

Сhildren: “Good morning”, “Who are you?”

Snowman: “Hello children! I am a snowman. I’m glad to see you”. Я так довго до вас в гості йшов, через гори й через ліс.

1.2.Фонетична зарядка.

Snowman: Лісом йшов холодним і густим. Там мене застала сильна хурделиця. А ви знаєте як дме хурделиця? - вправа на звук [ w ] – губки трубочкою.

А тоді на мене налетіли білі сніжиночки, наче бджілки за нектаром. А

згадайте, як жужать бджілки. - вправа на звук [ z ] – язичок закріплений між зубками.

Так поспішав до вас, так поспішав, що через лютий мороз навіть мої ручки змерзли. Требі їх зігріти. - вправа на звук [ h ]  - придиханний.

2. Основна частина заняття

Snowman: Дітки, а я вам хочу розповісти про святкування winter holidays у моїй країні. Перше holiday – це День Святого Миколая (St. Nicolas Day). Тоді слухняним діткам під подушечки приносить солодощі Миколай, а ось неслухняним – прутики, щоб вони задумалися над своєю нечемністю. Далі у нас чарівне свято - Christmas. В Англії в цей день рідні обмінюються подарунками і святкується Christmas в Англії раніше ніж в Україні. А самим

веселим святом є New Year.

Називаючи кожне свято вчитель показує дітям малюнки із зображеннями та вони разом повторюють слова.

 

2.1. Практика мовлення

C:\TEMP\7zE401BB4CF\static_qr_code_without_logo.jpgSnowman: А ще в Англії дуже популярна пісенька “We wish you a Merry Christmas” – це означає “ми бажаємо вам веселого Різдва. Давайте ми її з вами спробуємо проспівати.

Повторюємо за мною.

“We wish you a Merry Christmas (3 times)

And Happy New Year

We all know that Santa’s coming (3 times)

And soon will be here.”

 

Звучить пісенька “We wish you a Merry Christmas” (QR code).

 

Teacher: Сhildren, як багато цікавого нам розповів наш snowman. А ми йому можемо подякувати розказавши віршика про нього.

Розказуємо віршика “Little snowman” і одночасно робимо фізкульт хвилинку.

I’m a little snowman short and fat (Стоячи з руками в колі над животиком)

Here are my buttons (Показати на гудзики)

Here is my hat (Доторкнутися до голови)

When the sun comes out (Показати сонечко руками над головою)

I cannot play (Похитати головою «Ні»)

Slowly I just melt away (Повільно присісти на підлогу)

 

З.Заключна частина заняття.

Snowman: Ой, як цікаво, які ви молодці. А давайте ще зіграємо гру. Ось у мене “чарівний мішечок”. Для кожного з вас там є картинка з малюнком. Ви на неї подивитися і ми згадаємо слова, які ми сьогодні вчили.

Граємо гру “чарівний мішечок”.

 

 

docx
Додано
27 травня 2019
Переглядів
3019
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку