Конспекти "Англійська мова для дітей"

Про матеріал
Навчання дошкільників англійської мови передбачає досягнення певної мети та отримання видимого результату дітьми.
Перегляд файлу

Заняття з англійської мови

Тема: «Colours»

Мета:  

- затренувати лексику на тему «Colours»;

- вчити виконувати ігрові вправи, повторювати назви-слова кольорів;

- розвивати мовленнєві навички;

- ввести назви кольорів  red, blue, green, yellow. purple, brown, white, orange.

- виховувати культуру спілкування, інтерес до вивчення іноземної мови.

Обладнання та матеріали: картки з кольорами, іграшка, завдання з кольоровими кульками, олівці та фломастери.

Хід заняття

Початок заняття.

- Children. Today we have a guest. This is a clown. He is very multicoloured. He want to invite to the circus.

Введення нового матеріалу.

Вихователь показує дітям кольорового клоуна, вказує на його кольори та повтрює разом з дітьми.

This is a green.


Це зелений.This is a yellow.

Це жовтий.

This is a red.

Це червоний.

This is an orange.

Це помаранчевий.

This is a blue.

Це блакитний.

Фізкультхвилинка

Ви можете підібрати будь-який віршик чи пісеньку англійською мовою та обов’язково додати рухи. Наприклад,

Move your shoulders,

Clap, clap, clap.

Wave your hand,

Clap, clap, clap.

Twist your body,

Clap, clap, clap.

Вивчення нового матеріалу.

Гра «Happy clown»

мета: тренувати лексику з теми, розвивати памʼять та мислення

Інструкції:

Разом з героєм діти повторюють назви кольорів

- Lets be like a clown

- Listen and repeat after me.

Хід роботи: діти ніби папуги повторюють за вихователем назви кольорів декілька разів.

Вправа «Echo»

Інструкції:

- Listen to me and repeat like echo.

- Lets start

- A yellow

- A green

- A blue

- A red

мета: тренувати лексику з теми, розвивати сприймання та фонематичний слух

Хід роботи: діти промовляють за вихователем назви кольорів різною висотою звуку.

Ознайомлення з віршем:

Orange is an orange.
Yellow is the sun.
Brown is the bear and
Purple is the plum.
Red is an apple.
Blue is the sky.
Black is witch’s hat.
And is red cherry pie.

Зображувальна діяльність та музичний сеанс: діти розмальовують зображення клоуна різними кольорами, вихователь одночасно повторює назви кольорів у супроводі музики

 

 

Заняття з англійської мови

Тема: «Colours»

Мета:

-  затренувати лексику на тему «Colours»;

- вчити виконувати ігрові вправи, повторювати назви-слова кольорів;

- розвивати мовлення наочно-образне мислення

- розвивати мовленнєві навички;

- ввести назви кольорів  red, blue, green, yellow. purple, brown, white, orange.

- виховувати потребу розмовляти англійською.

Обладнання та матеріали: картки з кольорами, іграшка, завдання з кольоровими кульками, олівці та фломастери.

Хід заняття

- Today Mr. Clown wants to play with us together.

Фонетична зарядка «At the circus»:

Посміхнулось мавпеня [e-e-e]: green

Загуділо слоненя [u-u-u]: blue

Зраділо жирафеня: [ye-ye-ye]: yellow

Здивувалось [e-e-e]: red

Закричала вміло киця [ow-ow-ow]: brown

Діти разом з вихователем повторюють попередньо вивчений матеріал.

Вправа «Show me»

мета: тренувати лексику з теми, вчити виконувати команди, розвивати сприймання та мислення

Інструкції:

- Come here.

- Show me...

Хід роботи: діти підходять до вихователя та за командою показують необхідний колір

Гра «A ball»

мета: тренувати лексику з теми, розвивати памʼять та увагу

Хід роботи: діти передають один одному кольорову кульку і називають по черзі колір.

Інструкції:

- Pass the ball each other and repeat teh colour.

Діти повторюють кольори.

- Lets say good bye our guest. See you later.

 

 

 

Заняття з англійської мови

Тема: «Colours»

Мета:

-  затренувати лексику на тему «Colours»;

- вчити виконувати ігрові вправи, повторювати назви кольорів;

- розвивати наочне сприймання та мислення;

- розвивати мовленнєві вміння та навички;

- закріпити назви кольорів  red, blue, green, yellow. purple, brown, white, orange.

- розвивати увагу та уяву; інтерес до вивчення іноземної мови.

- виховувати потребу розмовляти англійською;

- виховувати дружелюбність, уважність та дисциплінованість.

 

Хід заняття

- Today our guest again wants to play with us.

Вправа «Yes or no»

мета: закріпити лексику з теми, розвивати мислення та памʼять

Вихователь показує дітям колір та називає його, якщо він вірно каже — діти стрибають, якщо не вірно — стоять на місці.

Вправа«A ball»

мета: закріпити лексику з теми, вміння користуватися граматичною формою I like, розвивати мислення та памʼять

Інструкції:

- I will give you a ball and you should to say what do you like.

- I like…

Діти по черзі по колу передають мʼчик та називають свій улюблений колір.

Фізкультхвилинка

Гра «I have»

Діти вчаться використовувати граматичну форму I have та називати вдповідно колір.

 

Заняття з англійської мови

Тема: «Colours»

Мета:

- вчити виконувати продуктивні ігрові вправи, повторювати назви кольорів;

- залучати до ігрової ситуації.

- розвивати мовленнєві вміння та навички;

- закріпити назви кольорів  red, blue, green, yellow. purple, brown, white, orange.

- розвивати увагу та уяву; інтерес до вивчення іноземної мови.

- виховувати дружелюбність, уважність та дисциплінованість.

Хід заняття

Гра «We go to the circus»

мета: закріпити лексику з теми, розвивати рухи, наочне сприймання та мислення

Інструкції:

- Step on colour and name it.

- Go one by one.

Хід роботи: дітя пропонується знайти клоуна та сходити до цирку, але для цього діти мають йти по кольорових шариках і називати їх кольори

Гра «Listen, find and repeat»

мета: закріпити лексику з теми, вчити знаходити колір та називати його, розвивати наочне сприймання

Хід роботи: діти за командою шукають кольори в оточуючих предметах і нпзивають його

Діти разом з вихователем роблять запрошувальну листівку до цирку.

- I take a red pencil.

- Lets take a red pencil. Show me a red pencil.

- Lets colour.

- I take a yellow pencil.

- Lets take a yellow pencil. Show me a yellow pencil.

- Lets colour.

- I take a green pencil.

- Lets take a green pencil. Show me a green pencil.


- Lets colour.


Заняття з англійської мови

Тема: «Vegetables and fruits»

Мета:

- ввести та затренувати лексику на тему «Vegetables and fruits»;

- залучати до виконання ігор та вправ;

- навчити формувати уявлення про те, що фрукти та овочі  можна класифікувати за однією ознакою;

- розвивати інтерес до занять з англійської мови;

- розвивати мовленнєві навички

- ввести назви овочів та фруктів apple, orange, banana, watermellon, potato, tomato, cucumber,

- виховувати культуру спілкування, інтерес до вивчення іноземної мови.

Хід заняття

1. Початок заняття:

- It is autumn today. It is time for harvest.

2. Введення нового матеріалу.

Вихователь показує овочі та фрукти і називає їх.

- This is a potato.

- This is a tomato.

- This is a carrot.

- This is an onion.

- This is beet.

- This is pampkin.

- This is an apple.

- This is an orange.

This is a watermellon.

- This is a banana.

- This is grape.

- This is a peach.

- This is a pear.

- This is a plum.

- Listen and repeat after me.

3. Розучування нового матеріалу.

Гра «A ball»

мета: закріпити лексику з теми, розвивати наочне спрймання та мислення

Хід роботи: дітям пропонується передавати один одному мʼяч і повторювати за вихователем назви овочів та фруктів.

Гра «Move and repeat»

мета: тренувати в промовлянні назв овочів та фруктів, закріпити лексику з теми, розвивати памʼять та мислення

Хід роботи: діти разом з вихователем стають один за одним і «їдуть» до кожної «станції», де є овочі чи фрукти.

Гра «Yes or no»

мета: закріпити лексику з теми, розвивати памʼять та мислення

Вихователь показує овочі та фрукти і називає їх, якщо каже вірно — діти виконують один рух, якщо не вірно — інший.

- Lets say good bye!


Заняття з англійської мови

Тема: «Vegetables and fruits»

Мета:

- ввести та затренувати лексику на тему «Vegetables and fruits»;

- залучати до участі в рецептивних та продуктивних іграх;

- навчити формувати уявлення про те, що фрукти та овочі можна класифікувати за однією ознакою;

- розвивати уяву, увагу, навички усного мовлення та аудіювання, довільне запам’ятовування, слухову та зорову пам’ять;

- розвивати вміння мимовільно запам’ятовувати;

- ввести назви овочів та фруктів apple, orange, banana, watermellon, potato, tomato, cucumber,

- виховувати культуру спілкування, інтерес до вивчення іноземної мови.

Хід заняття

Фонетична зарядка:

 [e-e-e]: beet, pear

[ye-ye-ye]: watermellon

[o-o-o]: orange

[a-a-a]: banana, onion, pampkin

[a-a-a]: potato, tomato

Діти разом з вихователем повторюють попередньо вивчений матеріал.

Гра «Show me»: діти підходять до вихователя та за командою показують овочі та фрукти

- Show me a...

Вправа «Roll a ball»:

мета: тренувати у промовлянні лексем за темою, розвивати сприймання та мислення

Хід роботи: діти передають один одному кульку і називають по черзі овочі та фрукти.

Гра «Find and name»

мета: закріпити лексики з теми, розвивати памʼять та мислення

Хід гри: дітям пропонується серед картинок пошукати за командою вихователя ті чи інші овочі та фрукти і назвати їх.


Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Скубиенко Леся
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0