Конспекти уроків польської мови для 5 класу

Про матеріал
Розробка уроків №33-34 для учнів 5 класу. За авторським календарним плануванням та підручником "Język polski (1. rok nauczania) dla szkół ogólnokształcących z ukraińskim językiem nauczania. Klasa 5 / Ł. Biłeńka-Swystowycz, J. Kowalewski, М. Jarmoluk. – Wyd. drugie, poprawione. – Czerniowce : Bukrek, 2018. – 176 s. : il."
Перегляд файлу

22.01.2019

Конспект уроку польської мови №33-34(5 клас)

Тема: Sąsiedi Polski. Назви днів тижня і місяців

Мета: cформувати лексичні навички  до теми «Alfabet»;

          розвивати мовлення і збагачувати словниковий запас учнів; виховувати працьовитість, увагу, спостережливість;

         створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.

Тип уроку: формування умінь і навички.

                                                      Хід уроку

І Організаційний момент (привітання, перевірка присутніх).

ІІ Фонетична розминка

Прошу повторювати за мною:

Dzik

Dzik jest dziki, dzik jest zły,

dzik ma bardzo ostre kły.

Kto spotyka w lesie dzika

ten na drzewo szybko zmyka.

ІІІ Перевірка домашнього завдання.

ІV Актуалізація опорних знань учнів.

     Бесіда:

- Між якою парою специфічною парою голосних відбувається чергування у польській мові?                                         

-Які правила вимови літер ą i ę ви знаєте?

- Провідміняйте дієслово iść.

- Провідміняйте дієслово jechać.

- Провідміняйте дієслово pić.

V Оголошення теми та мети уроку.

Відкриваємо зошити записуємо : Dwudzieste drudie  stycznia, Кlasówka.

VІ Практичні завдання та вправи.(робота з підручником)

1. Mówienie. St.49

2. Фізкультпауза

Під мовний супровід учителя діти виконують вправи (4 рази)

«Jeden» – підняти руки вгору,

«Dwa» – натягнутися додолу,

Не згинайте, діти, ноги,

Як торкаєтесь підлоги.

«Trzy-cztery» – прямо стати,

Будемо знову починати

3.Czytanie, mówienie  i gramatyka. St.50

4.Mówienie i pisanie. St.52

5. Czytanie. St. 53-54

6. Фізкультпауза

Під мовний супровід учителя діти виконують вправи (4 рази)

«Pięć» – підняти руки вгору,

«Sześć» – натягнутися додолу,

Не згинайте, діти, ноги,

Як торкаєтесь підлоги.

«Siedem-osiem» – прямо стати,

Будемо знову починати

7.Do słownika. St.54

V Підсумок уроку.

VI Домашнє завдання. St.51

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
21 січня 2019
Переглядів
2519
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку