05.02.2019
Конспект уроку польської мови №37-38(5 клас)
Тема: Dom. Czas teraźniejszy czasowników być i mieć
Мета: cформувати лексичні навички до теми «Mieszkanie»;
розвивати мовлення і збагачувати словниковий запас учнів;
виховувати працьовитість, увагу, спостережливість;
створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку: формування умінь і навички.
Хід уроку
І Організаційний момент (привітання, перевірка присутніх).
ІІ Фонетична розминка
Прошу повторювати за мною:
Kaczki – cudaczki
Żyły w Szczyrku cztery kaczki ,
to były kaczki dziwaczki.
Szczaw na czczo lubiły,
kosą go kosiły
ІІІ Перевірка домашнього завдання.
ІV Актуалізація опорних знань учнів.
Бесіда:
- Назвіть приголосні літери,які вимовляються м’яко в польській мові.
- Як пишуться назви національностей в польській мові.
- Провідміняйте слово бути .
- Провідміняйте слово jechać.
- Провідміняйте слово pić.
V Оголошення теми та мети уроку.
Відкриваємо зошити записуємо : Piąte lutego, Кlasówka.
VІ Практичні завдання та вправи.(робота з підручником)
1. Gramatyka. St.57,59
2. Фізкультпауза
Забавлялись зайченята, (встають, руки піднімають вгору)
Виглядаючи маму і тата. (руки на поясі, повертаються праворуч-ліворуч)
Ось так лапку до лапки. (плескають в долоні)
Ось так шапку до шапки. (руки піднімають до голови)
Ось так — вусом потрусили.(хитають головою)
Так — так — так! (стрибають на місці).
3. Pisanie. Ćw.13 st.61-62
4. Gramatyka. St.62
5. Фізкультпауза
Під мовний супровід учителя діти виконують вправи (4 рази)
«Раз» – підняти руки вгору,
«Два» – натягнутися додолу,
Не згинайте, діти, ноги,
Як торкаєтесь підлоги.
«Три-чотири» – прямо стати,
Будемо знову починати
6. Pisanie. Ćw.14-18 st.62-64
7.Mówienie. Ćw.19,20 st.64-65
8. Pisanie. Ćw.21 st.65
9. Gramatyka. St.66
10.Czytanie. Ćw.22,23 st.66
V Підсумок уроку.
VI Домашнє завдання.Впр.12 ст.61