19.02.2019
Конспект уроку польської мови №41-42(5 клас)
Тема: Narzędnik liczby pojedynczej. Wszyscy dla wszystkich
Мета: cформувати лексичні навички до теми «Rodzina»;
розвивати мовлення і збагачувати словниковий запас учнів;
виховувати працьовитість, увагу, спостережливість;
створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку: формування умінь і навички.
Хід уроку
І Організаційний момент (привітання, перевірка присутніх).
ІІ Фонетична розминка
Прошу повторювати за мною:
Duża żaba nad kałużą napotkała żuka.
Żuk na nóżki włożył buty, obcasami stukał.
Nad kałużą podskakiwał, żółte buty pokazywał,
aż je usmarował błotem.
Oj, co było potem!...
ІІІ Перевірка домашнього завдання.
ІV Актуалізація опорних знань учнів.
Бесіда:
- Назвіть приголосні літери,які вимовляються м’яко в польській мові.
- Який склад є завжди наголошеним в польській мові?
- Провідміняйте слово бути в теперішньому часі.
- Провідміняйте слово мати в теперішньому часі.
-Яка різниця між oni i one.
V Оголошення теми та мети уроку.
Відкриваємо зошити записуємо : Dziewiętnaste lutego, Кlasówka.
VІ Практичні завдання та вправи.(робота з підручником)
1. Do słownika. St.68
2. Фізкультпауза
Сильний вітер до землі
гне дерева молоді, (присідають)
А вони ростуть, міцніють (піднімаються)
Вгору тягнуться, радіють. (встають навшпиньки, руки тягнуть вгору)
3. Gramatyka st . 71,72
4.Gramatyka st.73
5. Фізкультпауза
Сильний вітер до землі
гне дерева молоді, (присідають)
А вони ростуть, міцніють (піднімаються)
Вгору тягнуться, радіють. (встають навшпиньки, руки тягнуть вгору)
6.Mówienie. Ćw.10 st.74
7.Pisanie. Ćw.11,12 st.74-75
8.Czytanie. Ćw.13 st.75
9. Pisanie. Ćw.14 st. 75
10. Mówienie. Ćw.15 st.75
11. Pisanie. Ćw.16 st. 76
12. Mówienie. Ćw.17 st.76
13. Pisanie. Ćw.18-22 st. 77-78
V Підсумок уроку.
VI Домашнє завдання.Ćw.9 st.73, wyuczyć słowa.