05.03.2019
Конспект уроку польської мови №45-46(5 клас)
Тема: Która godzina? Czas przeszły czasowników
Мета: формування лексичні навички до теми «Tydzień i dzień»;
розвиток мовлення і збагачувати словниковий запас учнів;
виховання працьовитість, увагу, спостережливість;
створення комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку: формування умінь і навички.
Хід уроку
І Організаційний момент (привітання, перевірка присутніх).
ІІ Фонетична розминка
Прошу повторювати за мною:
Wróbelek Walerek miał mały werbelek a na tym werbelku był mały felerek. Wróbelek Walerek naprawił werbelek, wróbelek Walerek na werbelku swym gra
ІІІ Перевірка домашнього завдання.
ІV Актуалізація опорних знань учнів.
Бесіда:
- Kiedy piszemy wielką literę w języku polskim?
- Co to jest Narzędnik?
- Jakie końcówki Narzednika znacie?
-Jakie rodzaje rzeczownika znacie?
-Jakie końcówki za rodzajami w rzecowniku znacie?
V Оголошення теми та мети уроку.
Відкриваємо зошити записуємо : Piąte marca, Кlasówka.
VІ Практичні завдання та вправи.(робота з підручником)
1. Do słownika. St. 81,83-86
2. Ćwić fizyczny. Mały miś.
3. Mówienie i pisanie. Ćw.4,5 st.86-87
4. Ćwić fizyczny. Dzik jest dziki.
5.Mówienie i słuchanie. Ćw.6 st.87-88
6. Pisanie.Ćw.7-9 st.88
7. Do słownika. St. 89
8.Gramatyka. St.90-91
V Підсумок уроку.
VI Домашнє завдання.Ćw.3 st. 86, wyuczyć słowa.
12.03.2019
Конспект уроку польської мови №47-48(5 клас)
Тема: Pisownia wyrazów z u i ó. Co to za litera?
Мета: формування лексичні навички до теми «Tydzień i dzień»;
розвиток мовлення і збагачувати словниковий запас учнів;
виховання працьовитість, увагу, спостережливість;
створення комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку: формування умінь і навички.
Хід уроку
І Організаційний момент (привітання, перевірка присутніх).
ІІ Фонетична розминка
Прошу повторювати за мною:
W czasie suszy Sasza w szeleszczącym szyszaku szukał cudzego cedzaka. I co znalazł żelazny rzęch i cóż, że ze Szwecji zardzewiał że aż strach?Struchlały Sasza suszył zęby przed zasuszonym sędziom
ІІІ Перевірка домашнього завдання.
ІV Актуалізація опорних знань учнів.
Бесіда:
- Kiedy piszemy wielką literę w języku polskim?
- Co to jest Narzędnik?
- Jakie końcówki Narzednika znacie?
-Jakie rodzaje rzeczownika znacie?
-Jakie końcówki za rodzajami w rzecowniku znacie?
V Оголошення теми та мети уроку.
Відкриваємо зошити записуємо : Dwunaste marca, Кlasówka.
VІ Практичні завдання та вправи.(робота з підручником)
1. Do słownika. St. 89
2. Ćwić fizyczny. Mały miś.
3. Gramatyka. St.90-91
4. Ćwić fizyczny. Dzik jest dziki.
5. Pisanie.Ćw.11-17 st.91-94
6. Gramatyka. St.95
7. Pisanie.Ćw.18-21 st.95-97
V Підсумок уроку.
VI Домашнє завдання.Ćw.10 st. 91, wyuczyć słowa.