2 лютого о 18:00Вебінар: Самооцінювання управлінських та освітніх процесів: нормативні орієнтири та особливості проведення

Консультація для батьків: "Як залучити дітей до морально-патріотичного виховання вдома"

Про матеріал
ЛЮБОВЬ ДО БАТЬКІВЩИНИ - ЦЕ І ЛЮБОВ ДО ПРИРОДИ РІДНОГО КРАЮ. СПІЛКУВАННЯ З ПРИРОДОЮ РОБИТЬ ЛЮДИНУ БІЛЬШ ЧУЙНИМ.
Перегляд файлу

C:\Users\User\Desktop\КАРТИНКИ АНІМАЦІЇ\4323781.png 

 

 

 

 

 

 

Як залучити дітей

до морально-патріотичного виховання вдома?

 

Консультація для батьків

 

 

 

/Files/images/patrotichne_vihovannya/20131204-act2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                              Підготувала

                                                                                                                                               вихователь

                                                                                                                                            Задорожня В. С.

 

1. ПРИВЧАЙТЕ ДИТИНУ ДБАЙЛИВО СТАВИТИСЯ ДО РЕЧЕЙ, ІГРАШОК, КНИЖОК. ПОЯСНІТЬ, ЩО В КОЖНУ РІЧ ВКЛАДЕНО ПРАЦЮ БАГАТЬОХ ЛЮДЕЙ. СХОДІТЬ З ДИТИНОЮ В БІБЛІОТЕКУ І ПОДИВІТЬСЯ, ЯК ТАМ ЗБЕРІГАЮТЬ КНИГИ. ЦЕЙ ІГРОВИЙ ПРИЙОМ «ЯК У БІБЛІОТЕЦІ» ДОПОМОЖЕ ПРИВЧИТИ ДИТИНУ ДО ДБАЙЛИВОГО СТАВЛЕННЯ ДО КНИГИ.

2. ДОШКІЛЬНИКИ ДУЖЕ РАНО ПОЧИНАЮТЬ ПРОЯВЛЯТИ ІНТЕРЕС ДО ІСТОРІЇ КРАЇНИ, КРАЮ. ЯКЩО В МІСТІ Є ПАМ'ЯТНИКИ, ОРГАНІЗУЙТЕ ДО НИХ ЕКСКУРСІЇ І РОЗКАЖІТЬ ВСЕ, ЩО ВИ ЗНАЄТЕ, ПРО ТЕ, ЯК ВШАНОВУЮТЬ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ. ПО НАШІЙ КРАЇНІ І ПО ВСЬОМУ СВІТУ МОЖНА ЗДІЙСНЮВАТИ ЗАХОПЛЮЮЧІ ПОДОРОЖІ ПО ГЛОБУСУ, КАРТАХ І ФОТОГРАФІЯХ.

3. ЗАПРОПОНУВАТИ ДИТИНI ЗБУДУВАТИ БУДИНОК. КОЛИ БУДИНОК ПОБУДОВАНИЙ, ПОГРАЙТЕ З ДИТИНОЮ В «НОВОСІЛЛЯ», ДОПОМОЖІТЬ РОЗМІСТИТИ ЛЯЛЬОК, ЗАЙЧИКІВ, ВЕДМЕДИКІВ. ПОДИВІТЬСЯ, ЧИ МІЦНО ПОБУДОВАНИЙ БУДИНОК, ЧИ КРАСИВИЙ, ЧИ ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ЖИТЛА.

4. ВИХОВУЙТЕ У ДИТИНИ ШАНОБЛИВО-ДБАЙЛИВЕ СТАВЛЕННЯ ДО ХЛІБА. ПОСПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА ТИМ, ЯК ПРИВОЗЯТЬ І РОЗВАНТАЖУЮТЬ ХЛІБ. РОЗКАЖІТЬ, ЯК ВИРОЩУЮТЬ ХЛІБ, СКІЛЬКИ ПРАЦІ В НЬОГО ВКЛАДЕНО ВМЕСТИ З ДИТИНОЮ ПОСУШИТЕ ЗАЛИШКИ ХЛІБА, ЗРОБІТЬ СУХАРИКИ.

5. РОСКАЖІТЬ ДИТИНІ ПРО СВОЮ РОБОТУ: ЩО ВИ РОБИТЕ, ЯКУ КОРИСТЬ ПРИНОСИТЬ ВАША ПРАЦЯ ЛЮДЯМ, БАТЬКІВЩИНІ. РОЗКАЖІТЬ, ЩО ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ В ВАШІЙ ПРАЦІ.

6. ПОВЕРТАЮЧИСЬ З ДИТИНОЮ З ДИТЯЧОГО САДУ, ЗАПРОПОНУЙТЕ ПОГРАТИ В ГРУ «ХТО БІЛЬШЕ ПОМIТИТЬ ЦІКАВОГО?». ГРА ВЧИТЬ СПОСТЕРЕЖЛИВОСТІ, ДОПОМАГАЄ ФОРМУВАТИ УЯВЛЕННЯ ПРО НАВКОЛИШНЄ. ЗАПРОПОНУЙТЕ ДИТИНІ НАМАЛЮВАТИ, ЩО НАЙБІЛЬШЕ СПОДОБАЛОСЯ.

7. ЛЮБОВЬ ДО БАТЬКІВЩИНИ - ЦЕ І ЛЮБОВ ДО ПРИРОДИ РІДНОГО КРАЮ. СПІЛКУВАННЯ З ПРИРОДОЮ РОБИТЬ ЛЮДИНУ БІЛЬШ ЧУЙНИМ. ВЗИМКУ НА ЛИЖАХ, ВЛІТКУ НА ВЕЛОСИПЕДІ АБО ПІШКИ, КОРИСНО ВІДПРАВИТИСЯ З ДИТИНОЮ В ЛІС, ЩОБ ПОМИЛУВАТИСЯ ЙОГО КРАСОЮ, ДЗЮРЧАННЯМ СТРУМКА, СПІВОМ ПТАХІВ. ВИХОВУЮЧИ ЛЮБОВ ДО РІДНОГО КРАЮ, ВАЖЛИВО ПРИВЧАТИ ДИТИНУ БЕРЕГТИ ПРИРОДУ, ОХОРОНЯТИ ЇЇ.

 

docx
Додано
23 лютого 2019
Переглядів
449
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку