Контрольна робота №2 «Механічний рух» (частина 1).

Про матеріал
Мета: Освітня . Перевірити і оцінити рівень знань,умінь і навиків учнів з теми «Механічний рух» (частина 1). Розвиваюча. Розвивати логічне і алгоритмічне мислення. Виховна . Прививати навички охайного оформлення контрольних робіт.
Перегляд файлу

Урок 20/9. Контрольна робота  №2

                             «Механічний рух» (частина 1).

 

Мета:

              Освітня . Перевірити   і оцінити рівень знань,умінь і  навиків учнів з теми  «Механічний рух» (частина 1).

Розвиваюча. Розвивати логічне і алгоритмічне мислення.

           Виховна .  Прививати навички охайного оформлення контрольних робіт.

Тип уроку. Урок контролю і оцінювання знань..

Прилади  та матеріали: картки з завданнями контрольної роботи.

Презентація   Урок 20.9 

Розум полягає не тільки в знанні, але й в умінні

застосовувати знання на ділі.

 Арістотель                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Хід уроку

1.Організаційний момент.

     Ознайомлення з правилами оформлення роботи. Роздача зошитів.

2.Завдання контрольної роботи.

    Варіант № 1

     Виберіть і позначте правильну на вашу думку відповідь

  4. (2 бали). Виберіть  і позначте правильне  закінчення  речення.

      Матеріальна точка – це…

      А    фізичне тіло,яке має певні розміри;

      Б    фізичне тіло,розмірами якого, за даних умов, можна знехтувати;

      В    фізичне тіло, що знаходиться на поверхні Землі;

      Г    фізичне тіло, яке обертається навколо своєї осі.

   5. (6 балів). На рисунку  наведено  графік , який характеризує рух зайця. Уважно розгляньте  рисунок  і              дайте відповіді на запитання. Побудуйте              графік  швидкості  руху  зайця.

  

       1.Скільки часу рухався заєць?

       2.Скільки часу заєць  відпочивав?

       3.Який шлях подолав заєць за перші 20 с свого руху?

       4.На якій відстані від початкового положення був заєць  через 30 с після   початку руху?

       5.Якою є середня  швидкість зайця на всьому шляху?

          Варіант № 2

       Виберіть і позначте правильну на вашу думку відповідь

  4.  (2 бали). Виберіть  і позначте правильне  закінчення  речення.

      Система відліку – це…

      А    системи координат і приладу для відліку часу;

      Б    тіло відліку і прилад для відліку часу;

      В    тіло відліку і система координат;

      Г    тіло відліку, пов’язана з ним система координат і приладу для відліку часу.

   5. (6 балів). На рисунку  наведено  графік , який характеризує рух слона. Уважно розгляньте  рисунок  і              дайте відповіді на запитання. Побудуйте              графік  швидкості  руху  слона.

 

       1.Скільки часу рухався слон?

       2.Скільки часу слон  відпочивав?

       3.Який шлях подолав слон за першу годину свого руху?

       4.На якій відстані від початкового положення був слон  через 2 години  після   початку руху?

       5.Якою є середня  швидкість слона  на всьому шляху?

3. Самостійне виконання учнями контрольної роботи.

4. Збір зошитів.

5.Домашнє завдання.

docx
Додано
16 березня 2020
Переглядів
2764
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку