Контрольна робота №2
Мета:
Тип уроку: контроль набутих знань, умінь і навичок.
Обладнання: тестові завдання.
Хід уроку
І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
ІІ. ОГОЛОШЕННЯ ТЕМИ Й МЕТИ УРОКУ
ІІІ. ІНСТРУКТАЖ ДО ПРОВЕДЕННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ
ІV. Виконання завдань
І варіант
І рівень
1. Якою дитиною була в родині Хуха-Моховинка?
А) найстаршою; Б) найменшою; В) середньою.
2. Чому Аля потрапила до країни Недоладії?
А) через недороблені справи;
Б) бо погано поводилась із друзями;
В) бо була неслухняна.
3. Що було відсутнє у Першого Недорадника?
А) вухо; Б) голова; В) волосся.
4. Скільки дочок було у царя Плаксія?
А) одна; Б) дві; В) три.
5. Якого кольору була фарба в діжці, до якої стрибнув Лис Микита?
А) фіолетова; Б) зелена; В) синя.
6. Про кого розповідається у вірші Л. Глібова «Що за птиця?»
А) про метелика; Б) про ластівку; В) про муху.
ІІ рівень
1. З’єднайте персонажа з автором твору:
1 |
Аля |
А |
В. Королів-Старий |
2 |
Лоскотон |
Б |
Г. Малик |
3 |
Коза Лиска |
В |
І. Франко |
4 |
Лис Микита |
Г |
В. Симоненко |
2. Повість-казка – це…
ІІІ рівень. Дайте розгорнуту відповідь
1. Чому дід зруйнував домівку Хухи-Моховинки?
2. Чого прагнув Лоскотон?
ІV рівень. Написати твір-мініатюру
ІІ варіант
І рівень
1. Кого Хуха врятувала в заплутаній сітці?
А) курку;
Б) маленьке порося;
В) козу.
2. Де оселилася Хуха-Моховинка коли її хатинка була зруйнована?
А) у хліві; Б) у лісі; В) у своїх родичів.
3. Якої стрілки бракувало в годиннику в творі Г. Малик «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії»?
А) годинної; Б) хвилинної; В) секундної.
4. Чому цар Плаксій не любив Лоскотона?
А) бо цар ненавидів сміх;
Б) бо Лоскотон більше плакав ніж цар;
В) бо Лоскотон ображав дітей.
5. Ким став Лис Микита для лісових мешканців?
А) царем; Б) охоронцем лісу; В) радником.
6. Про кого розповідається у вірші Л. Глібова «Хто сестра і брат?»
А) про гречку і просо;
Б) про рис і пшоно;
В) про пшеницю й зерно.
ІІ рівень
1. З’єднайте персонажа з автором твору:
1 |
Недопопелюшка |
А |
В. Королів-Старий |
2 |
Цар Плаксій |
Б |
Г. Малик |
3 |
Хуха-Моховинка |
В |
І. Франко |
4 |
Ведмідь |
Г |
В. Симоненко |
2. Акровірш – це…
ІІІ рівень. Дайте розгорнуту відповідь
1. Як Алі вдалося повернутися додому?
2. Як звірі зрозуміли, що Лис Микита видає себе за іншого?
ІV рівень. Написати твір-мініатюру
ІV. ПІДСУМОК УРОКУ