Лабораторна робота № 1. Ознайомлення з вимірювальними приладами. Визначення ціни поділки шкали приладу.

Про матеріал
Мета: Освітня . Формувати практичні навички роботи з вимірювальними приладами і вміння визначати ціну поділки вимірювального приладу . Поглибити та розширити теоретичні знання учнів. Розвиваюча. Розвивати алгоритмічне мислення. Виховна . Виховувати культуру проведення навчального досліду та вміння взаємодії в групах під час виконання лабораторної роботи.
Перегляд файлу

Урок 6/6. Лабораторна робота № 1. Ознайомлення з вимірювальними приладами. Визначення ціни поділки шкали приладу.

Мета:

              Освітня . Формувати практичні навички роботи з вимірювальними приладами  і  вміння визначати ціну поділки вимірювального приладу . Поглибити та розширити теоретичні знання учнів.

Розвиваюча. Розвивати алгоритмічне мислення.

           Виховна .  Виховувати культуру проведення навчального досліду та вміння взаємодії в групах під час виконання лабораторної роботи.

 Тип уроку. Урок удосконалення знань, умінь і навиків.

Прилади  та матеріали:  лінійка, термометр, мензурка та інші вимірювальні прилади.

Інструкція з правил техніки безпеки.

Відео  Виконання роботи

Презентація  Урок 6.6

 Наука починається з того часу,

коли починають вимірювати.

Д.І.Менделєєв                                                                                                                                                                                                                                                                                               

                                                                                                                                                                                      

Хід уроку

1.Організаційний момент.

2.Актуалізація опорних знань.

    Самоперевірка розв’язків домашніх задач.

    Усне опитування.

  1. Назвіть основні методи дослідження природи та наведіть приклади.
  2. Чим дослід відрізняється від спостереження?
  3. Назвіть фізичні величини, які вам відомі.
  4. Якою системою одиниць в наш час користуються в більшості країн світу?
  5. Які прилади потрібні для виконання лабораторної роботи?
  6. Що нам потрібно буде визначити в ході виконання лабораторної роботи?

 3. Інструктаж вчителя з дотримання правил ТБ.

 4.  Виконання лабораторної роботи і обробка результатів.       

 5. Аналіз результатів і підведення підсумків уроку.

       Метод  «Мікрофон»

  • Що ми робили на уроці?
  • Чи досягли ми мети уроку?
  • Які одержали значення ціни поділки лінійки? Мензурки? Термометра?

  6.Домашнє завдання.

docx
Пов’язані теми
Фізика, 7 клас, Розробки уроків
Додано
16 березня 2020
Переглядів
2067
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку