|
||||||
План-конспект уроку (1-13) 1 клас Тема уроку: Легка атлетика. Мета уроку: досягти засвоєння теоретичних знань з тем: «Загальне уявлення про легку атлетику», « Відомі Українські легкоатлети». «Правила безпеки під час занять легкою атлетикою». « Одяг і взуття для занять легкою атлетикою» - сформувати в учнів уміння виконувати різновиди ходьби та бігу; стрибати у довжину з місця, з висоти; метати малий м’яч в горизонтальну та вертикальну ціль; - прийняти орієнтовний комплексний тест оцінки стану фізичної підготовленості - виховувати бажання займатися спортом Місцепроведення: спортмайданчик. Інвентар: фішки,сикундомір та свисток |
||||||
|
||||||
№ |
Часні завдання |
Хід уроку |
Дозуваня |
ОМУ |
||
І |
|
Підготовча частина |
15’ |
|
||
|
Підготувати дітей до уроку |
1.Шикування,повідомлення завдань уроку |
1’
2’
0.5’
2’
3’
3’
2,5’ |
▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ * |
||
Розвиток координації |
2.Стройові вправи: повороти на місці, шикування в колону та шеренгу |
Чітко виконувати команду |
||||
|
3.Загальне уявлення про легку атлетику Відомі Українські легкоатлети. Правила безпеки під час занять легкою атлетикою. Одяг і взуття для занять легкою атлетикою |
|
||||
Сприяти розвитку м’язів стопи |
4.Різновиди ходьби: звичайна, коррегуюча |
Тримати осанку! |
||||
Розвивати координацію, спритність та витривалість |
5. Різновиди бігу: звичайний, з високим підніманням стегон, з захлестом гомілок, приставним кроком |
Техніка виконання! |
||||
Підготувати м’язи до подальшої роботи |
6.Загальнорозвиваючі вправи на місці |
Техніка виконання! |
||||
|
7.Вправи на встановлення дихання |
|
||||
ІІ |
|
Основна частина
|
25’ |
|
||
Навчити дітей положенню старту |
1.Старт,стартове прискорення,біг по дистанції,фінішування |
1’
3’ 5’
10’ 10’
5’ 10’ 5’
5’
6-8’ 6-8’
9’ |
Техніка виконання! |
|||
|
2.Біг 30 м. |
|
||||
Сприяти розвитку швидкості,коор- динації рухів |
3.Човниковий біг 4х9 м,рухи руками,положення ступні |
Техніка виконання! |
||||
|
4.Метання малого м’яча з відстані 3,5,8 м у щит(1х1м)на висоті 2 м |
Слідкувати за правилами бігу |
||||
|
5.Метання малого м’яча у горизонтальну ціль шириною 2 м з відстані 8 м |
|
||||
Сприяти розвитку витривалості |
6.Біг 400-500 м у повільному темпі,чергування вдиху і видиху |
Дихання! |
||||
Сприяти розвитку швидкісно-силових якостей |
7.Стрибок у довжину з місця,відштовхування,приземлення |
Техніка, правила ТБ |
||||
|
8.Естафети з елементами бігу та стрибків |
|
||||
Перевірити стан фізичної підготовленості |
9.Швидкість( 30 м) |
|
||||
|
10.Витривалість(300-600) |
|
||||
ІІІ |
|
Заключна частина |
5 |
|
||
Відновити показники ЧСС |
1.Вправи на встановлення дихання |
3’
2’ |
Глибокий вдих, повільний видих |
|||
|
2.Шикування, підсумок уроку |
▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ * |
||||