Лінійка,
присвячена визволенню України від нацистських загарбників
Учень №1.
28 жовтня по всій Україні відзначатимуть визволення України від нацистських загарбників.
Учень №2.
Наш народ пережив страхіття війни, мужньо витримав усі випробування і доклав величезних зусиль, аби наблизити бажану мить Перемоги.
Учень№ 3
22 червня 1941 року мирне життя підступно перервала війна. Мільйони смертей, тисячі скалічених доль...
Учень №4
Сьогодні ми святкуємо 76-ту річницю звільнення України від нацистських загарбників. Довгих три роки випробувань стали страшною ціною сьогоднішнього миру.
Учень №5
Невимовно тяжких втрат зазнав український народ у тій страшній воєнній круговерті, що розметала, понівечила і розтоптала мільйони людських доль. Це була трагедія. Її принесли з собою гітлерівські орди, які без жалю топтали нашу землю, палили міста і села, грабували, гнали в німецьке рабство дівчат і хлопців, убиваючи на своєму шляху кожного, хто не хотів скорятися загарбникам.
Учень №6
Скільки безневинних людей зазналинечуванихтортурів, знущань та приниженьуконцтаборах, тюрмах, на примусових роботах та пересильних пунктах!
Учень №7
Вклонися, моя Україно, цим людям величним і скромним,
що в назвах фронтів титанічних пронесли наймення твоє.
Ти словом достойним розкажеш своїм поколінням потомним,
чому їм довічну пошану твій вдячний народ оддає!
Учень №8 Хоробрість, непохитність, мужність, велика віра у Перемогу над ворогом – цим жили воїни армії і трудівники тилу, цим жив увесь народ.
Учень №9 Тож, відзначаючи радісну дату визволення України, віддамо шану тим, кого нема сьогодні серед нас. Оголошую хвилину мовчання.
Звучить метроном.
Учень №10
Дорогою ціною дісталася нам Перемога. Минатимуть роки, змінюватимуться люди, покоління і настане той час, коли зовсім не залишиться живих свідків того страшного лихоліття, але пам’ять про них житиме вічно!