Малювання весняного пейзажу

Про матеріал
Презентація для навчання з використанням технологій дистанційного навчання.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Малювання весняного пейзажу. Урок образотворчого мистецтва. Підготувала вчитель початкових класів: Волошина Л. Г.

Номер слайду 2

Тепло стало надворі. Синє небо угорі. Сонце промінь шле землі,Прилітають журавлі. Вже у лісі там і тут. Перші проліски цвітуть. Кучерява, запашна. В гості йде до нас …Загадка

Номер слайду 3

ВЕСНА

Номер слайду 4

Розгляньте картину «Весна в Україні» українського художника Олексія Куденко.

Номер слайду 5

Дай відповіді на запитання.

Номер слайду 6

Горизонт, обрій, (літературні синоніми небокрай, видноколо)  — це уявна межа між земною поверхнею і небом. У перекладі з грецької мови означає «те, що обмежує». Словничок

Номер слайду 7

Сьогодні ми повчимось малювати весняний пейзаж акварельними фарбами. Для цього вам знадобляться: Акварельні фарби. Пензлики різної товщини. Аркуш білого паперу (бажано для акварелі)Простий олівець та гумка. Посудина з водою.

Номер слайду 8

Поклади свій аркуш паперу горизонтально. Олівцем проведи лінію горизонту. Так ми заплануємо невелике озеро. Відзначаємо невеликий берег і розташування дерев.

Номер слайду 9

Змочуємо широкий пензлик у воді і обробляємо верхню частину листа. Тонким пензлем і синім кольором акуратно проводимо по ділянці, який змочений водою. Зліва синю смугу робимо ширше. Намалюємо ліс на задньому плані. Змішуємо зелений і синій колір. Проводимо смугу дерев за лінією горизонту.

Номер слайду 10

Змочуємо водою залишки аркуша вгорі. Тепер нам потрібно червоний колір. На змоченій поверхні робимо акуратні точки. Створюємо яскраве листя на дереві. Точки будуть розпливатися, формуючи об'ємну крону квітучої яблуні.

Номер слайду 11

Край крони повинен практично заходити на ділянку з небом. Справа таким же способом додаємо другу крону. Зліва можна намалювати крону третього дерева, вона буде ледь видно.

Номер слайду 12

Тепер закрасимо ділянку з травою, який буде знаходитися праворуч. Використовуємо для цього жовто-зелений колір, оранжевий і та світло-коричневий колір. Зафарбовуємо так, щоб утворився схил. Позначимо темно-зеленою фарбою і коричневою берег. Тонким пензлем намалюємо траву, яка росте уздовж берега. Чим далі розташовується трава, тим темніше її потрібно намалювати.

Номер слайду 13

Створимо відображення дерев у воді. Робимо це обережними хвилястими штрихами. Зафарбовуємо праву сторону води. Другу частину зліва офарблюємо синім. Ми залишаємо білі просвіти в воді, так створиться вид мерехтіння на воді.

Номер слайду 14

Додамо декілька штрихів до дерев. Використовуючи темно-червону фарбу та тоненький пензик, робимо обережні бризки на ділянки з кронами. Тепер деталізуємо стовбури дерев. Тонким пензлем і коричневої аквареллю малюємо стовбури і додаємо гілки. Розводимо коричневий колір з водою і створюємо тіні від дерев на траві.

Номер слайду 15

Наш малюнок весняного пейзажу готовий.

Номер слайду 16

За бажанням можеш ще спробувати намалювати свій малюнок весняного пейзажу. Ось декілька зразків дитячих робіт.

Номер слайду 17

Номер слайду 18

Бажаю успіхів!

pptx
Додано
21 травня 2020
Переглядів
1507
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку