Матеріал до презентації

Про матеріал
Опис досвіду роботи вчителя трудового навчання і технологій з впровадження інноваційної технології Чат GРТ — штучний інтелект на уроках трудового навчання і технологій
Перегляд файлу

Досвід роботи вчителя трудового навчання і технологій

Куц Лесі Петрівни

з впровадження інноваційної технології

Чат GРТ — штучний інтелект

на уроках трудового навчання і технологій

Изображение выглядит как символ, логотип, Графика, Шрифт

Автоматически созданное описание

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чат GPT — це найбільш просунутий на сьогодні чат-бот зі штучним інтелектом, розроблений компанією OpenAI. Бот може вести діалог з людиною різними мовами, створювати та перекладати текст, і вирішувати інші текстові завдання. Робочий прототип ChatGPT було випущено 30 листопада 2022 року. Він швидко привернув увагу масової аудиторії завдяки своїм деталізованим і чітко сформованим відповідям.

Изображение выглядит как мультфильм, Анимация, графическая вставка, иллюстрация

Автоматически созданное описание

 

 

 

 

 

 

 

Спілкування машини та людини з допомогою чату виявилось напрочуд зручним. Така модель дозволяє будь-кому пояснити роботу, що від нього потрібно. З 19 лютого 2023 року чат GPT став доступним і в Україні .

 

Тепер для використання та початку роботу на сайті GРТ достатньо зареєструватись через email та вказати свій номер телефону або перейти за QR кодом. Ви можете одразу почати переписку з чатом. Якщо хочете розбити спілкування на теми, створюйте окремі переписки в боковому меню.

Изображение выглядит как шаблон, прямоугольный, пиксель, кроссворд

Автоматически созданное описание

 

 

 

 

 

 

Штучний інтелект має великі можливості в освіті

  • Надання доступу до великої кількості інформації та знань з різних дисциплін.
  • Надання можливості швидкого пошуку та знаходження відповідей на запитання.
  • Надання індивідуалізованої підтримки та допомоги в навчанні.
  • Забезпечення доступності навчальних матеріалів із будь-якого місця та будь-якого пристрою з Інтернет-підключенням.
  • Підвищення мотивації до навчання та розвитку навичок самоосвіти.
  • Надання можливості здійснювати дистанційне навчання та розвивати комп'ютерну грамотність

Тому і досвід роботи з впровадження інноваційної технології Чат GPT штучний інтелект на уроках трудового навчання був надзвичайно цікавим та перспективним.

Використання штучного інтелекту на уроках трудового навчання дозволило нам створити новий рівень інтерактивності та зацікавленості учнів у процесі вивчення та перевірки знань з різних тем. Наприклад, учні 5-6-х класів за допомогою Чату GPT під час вивчення теми “Кулінарні вироби” отримували корисну інформацію про значення харчування у житті людини, вітамінний склад овочів та фруктів, задаючи запитання та отримуючи на них відповіді. Він став незамінним помічником у навчанні та вирішенні завдань.

Система Чат GPT також допомагала аналізувати та оцінювати роботи учнів 9-го класу працюючи з проєктом, надавала рекомендації та корисні поради для поліпшення їхніх навичок, створювала міні-тести та перевіряла їх знання. Це сприяло особистісному розвитку кожного учня, а також підвищенню рівня їхньої самооцінки та мотивації до навчання.

Завдяки використанню Чат GPT, учні 10-х класів отримували можливість працювати з сучасними технологіями під час вивчення теми “Ландшафтний дизайн” та створювати сучасні композиції завдяки елементам садового дизайну, що підвищувало їхню комп'ютерну грамотність та підготовку до майбутньої професійної діяльності.

QR код

нейросеть фото

 

Загалом, робота з інноваційною технологією Чат GPT штучний інтелект на уроках трудового навчання привнесла нові можливості та перспективи у процес навчання. Цей досвід був надзвичайно збагачуючим та стимулюючим як для учнів, так і для мене вчителя.Изображение выглядит как текст, компьютер, Персональный компьютер, ноутбук

Автоматически созданное описание

Не слід сліпо довіряти відповідям чату, зверніть увагу на ці застереження

 

 

 

Застереження

 

Наразі Чат GPT містить базу знань до 2021 року, тож він не в курсі останніх подій і новин у світі та в Україні.

Чат може видавати хибні твердження й неправильну інформацію, особливо стосовно України (історія, культура тощо).

Якщо ви запитуєте довідкову інформацію, обов'язково перевіряйте її на правдивість.

Отримуваний вами результат залежить від того, як ви формулюєте запит. Важлива чіткість, достатня інформативність, конкретність.

Доступність чату серед учнів, ймовірно, змусить вас переглянути свої підходи до домашніх завдань та інших видів навчальної діяльності.

 

 

 

 

docx
Додано
23 лютого
Переглядів
96
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку