"Мій улюблений предмет" 3 клас

Про матеріал
Урок для закріплення лексичних навичок з теми "Школа", презентація та вправляння у вживанні фрази "My favourite subject is..."
Перегляд файлу

Урок № 23

Клас:     3

Тема. Мій улюблений предмет

Мета:

практична:активізувати і закріпити лексичний матеріал за темою «Шкільні предмети», презентувати нові фрази; удосконалювати навички говоріння, читання, аудіювання;

освітня: розширювати кругозір, підвищувати загальну культуру учнів;

розвивальна:розвивати  пам’ять,  увагу, логічне мислення школярів, вміння стежити за презентованою інформацією;

виховна:виховувати позитивне ставлення до іноземної мови, вміння сконцентруватися, формувати доброзичливу атмосферу в класі.

Тип уроку: комбінований

Обладнання: роздавальний матеріал, мультимедійна дошка, ноутбук, диск, підручник « English 3» О. Карп’юк, ілюстрації до теми.

Хід уроку

I Початок уроку

  1. Привітання

-Good morning, children. I’m glad to see you. Today we have guests at our lesson. Say “Good morning” to our guests. Let’s begin our lesson.

   2. Фонетична зарядка

-Before starting our lesson we should get ready to speak English. For this we will go to our friend Mr. Tongue. Where does he live?

Ps: He lives into our mouths

-So, let’s go!

Let’s go, let’s go

Tip-toe, tip-toe

Stop! Stop! Stop!

Сьогодні Mr. Tongue кличе нас на прогулянку до лісу [ еі-еі-еі ].

Раптом він побачив комарика і почав його дражнити [ z-z-z ].

Комарик розсердився і вкусив Mr. Tongue - [ai-ai-ai ].

До нього прилетіли бджілки і заспокоюють його - [     ].

Mr. Tongue більше ніколи не буде дражнити комариків [ nəw  nəw  nəw  ]

 

  1. Мовленнєва зарядка

Гра «Interview».

-I’m a journalist. Ви - гості шоу. Я хочу взяти у вас інтерв’ю. Answer my questions.

What is your name? How old are you? Can you jump? Do you like running?

So, I think we are ready to start our lesson

II Основна частина.

  1. Перевірка домашнього завдання

-Let’s check up your home task.

(Перевірка наявності письмового завдання, перевірка знання вірша)

  1. Повідомлення теми і мети уроку

-Today we’ll continue our topic “Welcome back to school” We’ll  remember  topic words and will speak about your favourite lessons.

     3.Повторення лексичних одиниць та тренування у їх застосуванні

-Let’s remember lessons. What lessons do we have at school?

(Вчитель показує учням малюнки)

«Гра з м’ячем»

-What is the English for  математика, малювання…

- What lesson do you like?

  «Добери малюнок»

-Read and match.

1. draw, paint

2. speak, read and write English        

3. count, do sums

4. read texts, learn poems

5. sing songs, play music

6. jump, run, play sport

Картинка 18 из 55089  http://sim140707.ru/images/shutterstock_5070670.jpg  DSC03764  DSC00791 Картинка 25 из 48624   http://img162.imageshack.us/img162/3157/200441406001ht8.jpg

  1.               b)                  c)                      d)                     e)                     f)

 

«Збери слова»

-Make words.

(На дошці зображення повітряних кульок, у яких розташовані літери. Завдання учнів: зібрати з літер слова)

     4.Фізкультхвилинка

     (Учні виконують рухи під музику)

5.Ознайомлення з новими фразами. Аудіювання діалогу з опорою на малюнок (РВ ех.1, р.50)

-Listen to the text. (учні слухають запис діалогу)

-Who are these boys?

-What day is it today?

-What lesson does Nick like?

(Учитель пояснює значення виділених фраз. Учні тренуються у їх вимовлянні)

-Make a sentence about your favourite lesson.

(Учні слухають  діалог вдруге і повторюють за диктором)

-Listen to this dialogue once more and repeat it.

   6.Розвиток навичок читання

-Now let’s read this dialogue in pairs.

  7.Практика діалогічного мовлення з використанням нових фраз (РВ ех. 3, р. 50)

-Look at the pattern of the dialogue. (Вчитель пояснює значення фрази. Учні повторюють її хором, індивідуально)

 Finish the sentences. Act your dialogue. (Вчитель контролює виконання вправи, ходячи по класу)

  8.Розвиток навичок письма

-Put words in the correct order and make a sentence.

My, lesson, Math, is, favourite.

Like, I, English, Art, and.

Monday ,is, today, it.

  • Now check your sentences.

III Заключна частина.

       1.Домашнє завдання

                Ех. 2, р. 50 - read and translate.

                Ех. 3, р. 50-  make up a dialogue.

    2.Оцінювання навчальних досягнень школярів

-Our lesson is coming to an end. I liked your work today. And I want to thank you. I liked the answers of … . You were active.

Мені сподобались відповіді… . Я б також попросила вас звернути увагу на помилки, яких ви припустилися сьогодні, слід попрацювати над ними.

3.Підбиття підсумків

  • Did you like today’s lesson? Чи сподобався вам урок сьогодні?
  • What was the most interesting? Що було найцікавішим?
  • What was difficult? Що було складним?
  • And what was the easiest? Що було найлегшим?

Show me your mood! (учні показують відповідні личка)

   

 

 

1