Міжнародний день крапки 15 вересня щороку - це візуалізація творчості, уяви та співпраці за книгою Пітера Х. Рейнольдса «Крапка». Що можна створити з крапки?
Мета:
• ознайомити учнів зі змістом книги за допомогою ілюстрацій, контекстних питань
• створити власний малюнок до Дня КрапкиХід уроку:
1. Представити книгу Крапка та Міжнародний день крапки
2. Прочитати/прослухати книгу Крапка
3. Обговорити зміст
4. Створити свій малюнок
5. Представити роботу
Матеріал:
1. Книга/відео Крапка Пітера Х. Рейнольдса
2. Папір
3. Кольорові олівці
Міжнародний день крапки, який відзначається щороку 15 вересня, присвячено книзі
Пітера Х. Рейнольдса «Крапка» та цінностям, які вона поширює, зокрема
Кожен є творчим
Кожен може заохочувати інших і надавати їм можливість досягти успіхів.
Переглянути інформаційне відео про День Крапки https://www.youtube.com/watch?v=d1PMgw3iF8E
Питання:
1. Як ви гадаєте, чому цей день святкують у багатьох країнах?
2. Чому творчість важлива?
Переглянути відео - виконавець читає зміст книги Крапка Пітера Х. Рейнолдса. https://www.youtube.com/watch?v=EpmNXbkLu6c
Під час перегляду рекомендується зупиняти відео і запитати учнів, що буде далі, потім звірити відповіді за змістом.
Відео англійською мовою.
Варіанти роботи під час уроку:
- поєднати з уроком англійської мови
- переглянути і обговорити загальний зміст, що зрозуміло, що потребує уточнення
- поставити завдання знайти переклад в інтернеті)
1. Як змінювалася Вашті протягом історії?
2. Чи ви відчували щось подібне? Як це вплинуло на вас?
Запитайте своїх учнів:
Чи любити ви малювати?
Створіть свою власну крапку .
Запросіть учнів продемонструвати роботу, пояснити, що зображено і чому. Створіть галерею дитячих робіт.