Урок № 24
Тема: Мої домашні улюбленці.
Мета: Активізувати ЛО теми. Повторити граматичний матеріал: теперішні та минулі часи дієслів. Навчати діалогічного й монологічного мовлення за темою. Удосконалювати техніку читання, виховувати дбайливе ставлення до тварин.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting 1. Привітання.
Т: Good morning, childrenl How are you getting on?
Ps: We are very well, thank youl
Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.
Г: Today we'll speak about pets. We'll discuss how to choose a pet and how to care about it. You'll read the second part of the text «А Rabbit-Sitter» and find out what happened to Fluffy. You'll also revise the Past and Present Tenses at the lesson today.
3. Перевірка домашнього завдання.
Winning up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Т: Listen to the rhyme and complete it.
Учні слухають текст вірша і виконують завдання на картках: заповнюють пропуски в тексті. Потім вони хором читають текст вірша за вчителем, а троє-четверо учнів, за бажанням, декламують вірш.
MY LITTLE PUSSY-CAT
I love my little puesy,
Her coat ів so warm.
And if I don't hurt her
She'll do me no harm.
So I'll not pull her tail,
Nor drive her away,
But pussy and I
Very gently will play.
She shall sit by my side,
And I'll give her some food;
And pussy will love me
Because I am good.
Listen to the teacher and complete the rhyme.
MY LITTLE PUSSY-CAT
I love my little_______________.
Her coat is so warm.
And if I don't hurt _________--
She'll do me no harm.
So I'll not______________her tail,
Nor drive her __________.
But pussy______________ I
Very gently will _____________
She shall sit by my side,
And I'll give her some_______________
And pussy will love me
_____________ I am good.
IІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Reading 1. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 50).
1) Етап підготовки до читання.
а) Впр. 1а (с. 50).
Т: Look at the pictures on page 50 and tell what animals you can see there. Which of them can be pets? What other animals can be pets?
б) Впр. lb (c. 50).
Учитель звертається до учнів із запитаннями вправи, учні по черзі відповідають.
в) Презентація нового лексичного матеріалу.
Учні працюють у групах по троє-четверо. Учитель роздає картки зі словами, що можуть заважати розумінню тексту. Потім просить учнів знайти ці слова в тексті та подумати, в якому саме значенні їх застосовано. Учні знаходять слова, читають, які значення пропонуються, та після обговорення в групі обирають правильну відповідь.
Choose and circle the letter of the correct variant.
1) jealous
а) заздрісний b) розлючений
2) turned around
а) обійшла b) відвернулася
3) safely
а) тихо b) безпечно
4) pat
а) хлопати b)гладити
5) couldn't help crying
а) допомогла заплакати b) не могла не заплакати
T: Now write down these words into your vocabularies.
Учитель просить учнів записати нові слова з перекладом у словничок.
2) Етап читання.
Т: Let's read the text and tell what Ann's favourite pet is. Учні читають текст ланцюжком і дають відповідь на запитання.
3) Етап перевірки розуміння змісту тексту. Впр. З (с. 50).
Учні читають твердження до тексту, погоджуються з правильними та виправляють неправильні.
2. Розвиток умінь мовлення. Впр. 4 (с. 51).
Діти в парах обговорюють запитання анкети. Потім висловлюють один одному поради, яку домашню тварину придбати.
3. Повторення: теперішні та минулі часи дієслів.
1) Впр. 5 (с. 51).
Учні по черзі читають речення, ставлячи інфінітив поданих дієслів у відповідну часову форму. Учитель контролює правильність вживання граматичних часів дієслів.
2) Виконання завдання на картках.
Т: Tick the correct sentences and put a cross next to the wrong sentences. Read the correct sentences.
Учні читають речення на картках. Біля правильних ставлять «галочку», біля неправильних — хрестик. Потім читають вголос тільки правильні речення.
Tick the correct sentences and put a cross next to the incorrect sentences. Read the correct sentences.
□ Look! Lizzie were listening to her favourite CD now.
□ It's was raining all day yesterday.
□ We have learned a rhyme at the last English lesson.
□ Sam was riding a bike while his little brother was playing in the sand.
□ I usually spend two hour to do my homework.
Cindy was talking on the telephone for about three hours yesterday.
□ Ben, took a lot of interesting photos when he was on holiday last summer.
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
1)
2. Підведення підсумків уроку.
Бесіда в режимі
Т: What was the topic of our lesson today? What have you learned to speak about? What grammar material have we revised? Have you got a pet? What is it? What pet would you like to have at home?