Відкритий урок
з англійської мови
на тему :
«Мої шкільні речі»
у 1-му класі
Вчитель: Скляр О.В.
Тема: Мої шкільні речі
Мета: повторити й активізувати лексичний матеріал теми
Практикувати учнів у вживанні структур «What is this?-This is…»
Навчати діалогічного та монологічного мовлення
Повторити англійський алфавіт
Розвивати навички письма
Навчати читання
Тренувати пам'ять та увагу
Виховувати вміння співпрацювати
Обладнання:підручник, зошит, картки з фонетичними звуками, іграшковий портфель та Гомер Сімпсон
Хід уроку:
І.Підготовка до сприйняття ІМ
1.Привітання
T-Stand up,please! Good morning!
P-Good morning!
2. Повідомлення теми і мети уроку
Т-Сьогодні ми з вами поговоримо про шкільне приладдя та повторимо слова, які вивчали на попередніх уроках. Як завжди, ви будете розігрувати діалоги, грати в ігри та будете вчитись розмовляти, читати та писати англійською мовою
3. Уведення в іншомовну атмосферу
1.Читання слів з карток та повторення літер алфавіту. (Використано дидактичний набір «Letters and sounds»
2 .Гра «Хрестики- нулики»
( У сітці для гри вписано цифри. Учнів поділено на 2 команди, 1-хрестики,2-нулики. Учні називають свою цифру ,якщо правильно, то ставлять свій знак відповідно)
ІІ Основна частина
1.Тренування у вимові звуків
Т-до нас сьогодні завітало багато гостей, але іще не всі з’явилися. Хтось запізнився. Зараз наш знайомий Містер Язичок розповість про подорож і представить нам нашого невідомого гостя.
Зібрався їхати поїздом [p,p,p,p,p,p]
Поїхали,колеса кажуть [t,d,t,d,t,d,t,d]
З труби йде дим [w,w,w,w,w,w]
Дивиться у вікно [o,o,o,o,o]
Побачив кота [ks,ks,ks,ks,ks]
Випив гарячого чаю [h,h,hot w,w,water]
Приїхав,пересів на таксі [r,r,r,r,r]
2. Навчання діалогічного та монологічного мовлення
Т-До нас завітав гість,ви знаєте його?
Р-учні відповідають
Т-давайте послухаємо його розповідь про себе
Hello! My name is Homer Simpson. I’m 40. I’m from the USA. I have a family. My favorite season is spring.
( Запитує в учнів) What’s your name? How old are you?
Діти відповідають на запитання.
Потім в ролі Гомера виступають інші учні,будуючи діалог між собою.
2.Повторення літер.
Т-зараз ми покажемо Гомеру,як ми вивчили літери алфавіту.
Тепер ми пограємо в гру «Впіймай звук». Я буду читати англійські слова із цим звуком, а ви плескати в долоні, якщо він є у слові.
Big, bag, ball, doll, umbrella, bird, about, job, pen, pig, one, rabbit, table, blue, lion
3. Фізкультхвилинка
4.Подання та відпрацювання нового матеріалу
Т-Розкрийте ваші підручники на сторінці 73, і подивіться,які вірші вчать на уроках в країні нашого героя. Зараз і ми з вами вивчимо його. (Вчитель читає та вистукує ритм вірша декілька разів, потім з учнями разом. Бажаючі розповідають )
5- Гра «Have you got a…»
( Всі учні класу ховають за спину один предмет. Задача учня ,в якого нічого немає запитати «Have you got a Pen?»
6-Т- давайте подивимось, що є у портфелі Гомера.
He has got a car, a telephone, bubbles and a toy lion. Чи правильно він зібрав речі до школи? Давайте йому покладемо у портфель те,що знадобиться на уроках.
Р- This is a pen, а pencil…..
7-Гра « What is this?»
На стільці портфель із речами . Учень із закритими очима повинен визначити,що він витяг. Інший запитує
What is this?
-This is a ruler
8.Відпрацювання навичок читання впр.5,ст.75
Спочатку вчитель,а потім учні читають вправу.
ІІІ Заключна частина уроку
1.Підведення підсумків уроку.Заключна бесіда з дітьми
2.Закінчення уроку Т-Stand up, please! Goodbye, children!