Nature. The Weather. National Nature Parks

Про матеріал
розробка ввідного уроку в 11 класі по підручнику О.Карпюк, 11 клас,2019 р. з теми "Nature and Environment@
Перегляд файлу


          Тема уроку: Nature and the weather

Мета уроку:  

Навчальна: формувати навички вживання нових ЛО з теми  “Nature and Environment”;стимулювати комунікативно-пізнавальну діяльність учнів; вдосконалювати навички читання,письма,монологічного  та діалогічного мовлення.

розширити  знання учнів про небезпеку забруднення навколишнього середовища; підвести учнів до усвідомлення необхідності охороняти і примножувати природні багатства.

Розвиваюча: розвивати мовну догадку, мислення,увагу; вміння працювати в парах та групах; висловлювати та відстоювати власну точку зору.

Виховна : виховувати бережливе ставлення до природи та її багатства,почуття відповідальності,загальну культуру учнів.

Обладнання: Підручник,зошити,роздаткові дидактичні матеріали

ХІД УРОКУ

І. Організаційний момент   

1.Привітання

 Т: Good afternoon, pupils! How are you today? What weather is it like today?  What date is it today? Write down, please. And get ready everything for the lesson.

2. Перевірка домашнього завдання

3. Мовна розминка. Warming-up

1) Розгадування загадок

T: As your know, there are four seasons in a year. I will read the riddles and you have to guess what season is it.

  • This is the season when the sun is bright,

           And we have holidays each day and night. (Summer)

  • This is the season with snow so white.

We ski and skate with all our might. (Winter)

  • This is the season when days are cool,

When we put on our raincoats and go to school. (Autumn)

  • This is the season when snowdrops bloom,

When nobody likes to study in the room. (Spring)

 

2. Вправа «Кореспондент»

 And now let’s describe the weather which was several days ago. Let’s imagine that you are a correspondent who forecast the weather. Ask your classmates about the weather.

- What weather do we usually have this time of the year?

- Was the weather sunny/rainy/snowy?

- Were there any clouds in the sky?

- Was it sunny or cloudy?

- Was it windy?

- Did you like it? Why?

  ІІ Вивчення нового матеріалу

1. Повідомлення теми та мети уроку.

T: The topic of our today's lesson is "Nature and the weather". I’m happy to see you, to work with you, our topic is very interesting and exciting, because we are going to make a  trip to the most beautiful  parks Ukraine

I see you are in a good mood today  and  I hope you’ll get bright impressions of our meeting.

By the end of the lesson you will:

  • develop communicative skills using the active vocabulary on the topic;
  • improve your skills for reading, listening and writing;
  • participate in common conversational exchange ;
  • understand the gist and details of the video;
  • visit some National Parks by means of modern technology;
  • develop your imagination.

 

2.Активізація лексичного матеріалу.

“Mind map”

  Учні обговорюють тему навколишнє середовище, кожен висловдюється, з чим в нього асоціюється це поняття

                                                 air                              land                                  plants

              weather                                                                                               birds

                                                                                                             

 

                 water                                                                                    animals/ people

 

 3. Подання нових лексичних одиниць.

New words:

1.Conservation

Збереження

 The protection of plants and animals, natural areas

2.Heritage

Спадщина

 something reserved for next generations.

3.Recreation

Місце для відпочинку

 A place for rest

4.Reproduction

Розмноження

відтворення

The process of producing of endangered species

5.Reserve

Заповідник

 is  a protected area of importance for wildlife, flora, fauna.

6.Value

цінність

Non-material worth and importance

7.Virgin

Незайманий

непорушений

Untouched, pure, not explored or visited

8.To admire 

Захоплюватися

to look at smth. or smb. with pleasure

9.To constitute

 

засновувати

To create

10.To preserve

зберігати

To keep safe from harm

11.Precious

Дорогоцінний

is smth. of great value;

12.Varying

різні

різноманітний

Changeable, differing in size, amount, degree, or nature

13.reconstitute

відновити

build up again from parts; reconstruct

14. invaluable

безцінний

Priceless, highly esteemed for some nonmaterial quality

3. Робота в парах

Впр. 1 на ст 146- учні працюють в парах, читають подані частини речень з лівого та правого боку, перекладають а потім поєднують половинки речень, читають і перекладають готові речення.

4. Метод “Мікрофон”

впр 1b ст 146. Учні висловлюють свою думку і дають визначення виразу “національний парк”. Пояснюють свою думку, наводять приклади національних парків,  які вони знають в Україні.

4. Читання тексту підручника Впр 2 ст 146-147

   Reading. Учні читають і перекладають текст.

 Під час читання тексту знаходять в тексті інформацію і доповнюють табличку.

    name

location

Time

Animals/plants

characteristic

Askania-Nova

 Kherson region

19 th century

Zebras,camels, flamingos,eagles

Steppe,

Dzharylhach NNP

Island in the Black sea

 

Boars-кабани,deer, mouflo, seagal

Sandy beaches

Shatskiy NNP

Near Lutsk, Shatsk reg

1983

1180 species of plants

 

Danube Delta Biosphere reserve

 

 

 

 

Carpathian Biosphere reserve

 

1992

 

 

Carpathian NNP

 

1980

 

 

   III.Закріплення знань і вмінь

 1. Писемне мовлення

Впр 2 b с. 149.  учні письмово доповнюють речення, шукаючи інформацію в тексті.

                                   2. Усне мовлення. Робота в групах.           

 Впр 3б с.149 Учні працюють в групах. Обговорюють важливість існування національних парків. В своїх відповідях використовують слова і фрази з таблички. Вчитель слідкує за правильністю вимови і повнотою та аргументованістю відповідей.

  IV Підсумок уроку

  Summarizing 1. Підведення підсумків уроку

T: What did we talk about today? What new information  have you found out? Tell one reason for and one reason against using the internet.

  Homework         2. Домашнє завдання

1. вивичити нові слова.

2. Скласти 5 речень з новими словами.

3. Впр 4 ст 149 -підготувати доповідь про один з нац парків України.