Джек расел тер’єр. Невеликий, рухливий та активний собака прямокутного формату , заввишки 25-30 см, вагою — 5-6 кг. Досить сильно виражені міцні груди, сильна шия та широкий череп. Очі маленького розміру, мигдалеподібної форми, переважно темного кольору. Важливими пропорційними характеристиками стандарту породи є: тварина більш розтягнута в довжину, ніж у висоту.
Бультер'єр. Представники цієї породи мають довгу, міцну голову у формі яйця з римським носом. Найбільш поширеним кольором для цієї породи є білий, часто з кольоровим забарвленням на голові або іноді на спині. Вони також можуть бути чорними, тигровими, рудими, палевими або трикольоровими. Дорослі собаки мають зріст приблизно 45 см і вагу 33 кг.
Йоркширський тер’єр. Це кімнатний собака, який перш за все відомий своєю спадаючою шерстю, яка за своєю текстурою дуже схожа на людське волосся. Забарвлення шерсті теж незвичне — зі сталево-синім і золотистим відтінками (насичений підпалий). Він сповнений відчуттям своєї важливості і гордо тримає голову.
Самоїд. Це шпіц середнього або великого розміру, який має такі типові риси, як прямі загострені вуха та скручений над спиною хвіст. Представники цієї породи мають густу, рясну, стійку до змін погоди шерсть. Лапи у них плоскі і покриті великою кількістю волосся, що робить їх схожими на снігоступи і не дає снігу утворювати«сніжки» між пальцями.
Брюссельський грифон. Відмінною рисою є його мопсоподібна морда. Ніс досить короткий і кирпатий. Великі, виразні очі— ще одна особливість, яка об'єднує їх з мопсом, як і нижня щелепа. Саме тому деякі люди вважають, що морда грифона нагадує мавпячу. Цей собака буває рудого, чорного або чорно- коричневого кольорів. Дорослі собаки мають зріст 18–20 см і вагу 2–5 кг..довгошерстийгладкошерстий
Мопс. Популярна іграшкова собака, відома тим, що демонструє щенячі витівки навіть у дорослому віці. Квадратні, пухкі, м’язисті та напрочуд важкі мопси мають коротку, м’яку та блискучу шерсть. Плоске обличчя, опуклі очі та мімічні зморшки розділяють думки про мопсів, але вони чарівні, веселі супутники.
Сибірський хаскіЦе собаки середнього розміру; їхні пропорції відбивають баланс сили, швидкості та витривалості. Ця порода має двошарову шерсть середньої довжини, прямі вуха та хвіст, що нагадує пензлик, шерсть буває найрізноманітніших забарвлень, включаючи білий, з яскравими візерунками.
Папільйон. Це гламурний, витончений собака, з вушками, що нагадують метелика або мотиля, а його шерсть довга і шовковиста, в основному біла з кольоровими плямами (докладніше див. Стандарт породи). Трикольорове хутро має біло-чорне забарвлення зі специфічними підпалинами. Дорослі пси мають зріст 20– 28 см і важать 3–5 кг.
Ксолоіцкунтлі або мексиканський голий собака - одна з найдавніших порід, що з'явилася ще понад 3 тисяч років тому. Батьківщиною породи вважають Мексику, тому що на цій території виявили велику кількість керамічних фігурок, а також саме в цій культурі ксоло набули найбільшого поширення. Незвичайна назва породи походить від поєднання двох мексиканських слів - Ксолотл (ацтекський Бог) й Ітцкуінтлі ("собака"). У місцевій міфології ці тварини пов'язували світ мертвих і богів.
Китайський чубатий (хохлатий) собака. Стрункі собаки з м'якою гладкою шкірою і снопом довгої шерсті, що простягається від лоба до шиї. У них подовгаста голова з плоскою мордою і темні очі, міцні щелепи і великі стоячі вуха. Довга шия переходить у пряму спину, живіт злегка підібраний. Довгі вузькі лапи китайських хохлатих собак завершуються короткими міцними кігтями. Безволосий корпус з високо поставленим хвостом і шовковиста грива на голові можуть мати найрізноманітніше забарвлення.
Чихуахуа. Витончена, компактна собака, найменша з усіх порід собак. Він швидко стає однією із найпопулярніших порід і часто зображується як гламурний супутник знаменитостей. Окрім просто милої зовнішності, чихуахуа дуже розумні та можуть похвалитися довгою тривалістю життя. Гладкошерста. Довгошерсті
Японський шиба-іну. Це менша версія породи акіта: дорослі самці мають зріст приблизно 39.5 см, а дорослі самки — 36.,5 см. Густе м'яке підшерстя покрите жорстким прямим верхнім шаром, який буває рудого, рудувато-кунжутного (рудого із чорними захисними волосками), чорно-коричневого або білого кольору.