Про матеріал
Згідно навчальної програми з інтегрованого курсу «Мистецтво» 7 клас. Укладач програми Л. Масол 2020рік.
Презентація, стане в нагоді, якщо вам потрібно розкрити учням поняття флешмоб.
Флешмоб - увійшло в українську мову від англійського flashmob, що в перекладі означає спалах натовпу. Це заздалегідь спланована акція розрахована на масове виконання.
Приклади Флешмоба (flashmob)
• Завмирання, група людей раптом несподівано завмирає посеред людного місця на 1-2 хвилини. Потім далі продовжують йти як ні в чому не бувало.
• Самий розповсюджений сценарій - це танець, наприклад у великому гіпермаркеті група людей починає танцювати, потім приєднуються інші учасники акції.
• Ще один цікавий сценарій - збирається народ і раптом всі дістають біноклі, підзорні труби, згорнуті газети, або просто уважно дивляться протягом 5 хвилин на будівлю інституту (до прикладу). Потім усі розходяться, а перехожі в подиві починають роздивлятися що там на будівлі. Сценарій флешмоба можна придумати який вам завгодно, головне несподіванка і здивувати натовп.
Для чого потрібен шлешмоб
Учасники флешмоба не отримують ніяких грошей за свої дії, і не рекламують ніяку фірму. Учасники можуть бути будь-якого віку і статусу, від підлітків до успішних людей. Комусь це просто розвага, для когось самоствердження. Але більшість це робить щоб відчути себе особистістю, поза форматом, зламати стереотипи суспільної поведінки, і справити враження на оточуючих людей.