Тема Онлайн квест "Безпечний інтернет "
Мета:
Обладнання: Соціальні ролики про безпечний Інтернет; доступ до мережі Інтернет; https://www.youtube.com/watch?v=mqMDbuOINdc (онлайн квест)
Хід заходу
Вчитель
Вітаю вас на нашому заході, присвяченому найбільшому та найзагадковішому винаходу людства – Інтернету. Інтернет. Що це? Останні роки це слово щільно увійшло в наше життя. Це цікавий та захоплюючий світ, який дозволяє тобі дізнаватись про світ цікавого, спілкуватись з людьми в різних кінцях світу не виходячи з власної кімнати, грати в цікаві ігри та ділитись з іншими своїми думками та захопленнями. Сучасна людина не уявляє собі життя без Інтернету.
Коли ми потрапляємо до Всесвітньої мережі, ми потрапляємо у світ, де нас оточують люди: хороші та погані, добрі та злі, розумні та не дуже; інформаційні потоки: корисні та шкідливі; новини, музика; фільми і ще багато різної інформації. Ми свідомо здійснюємо пошук серед усього цього розмаїття. Інтернет є дуже широким джерелом інформації, іншими словами, інформаційним простором, у якому, як і в реальному житті, є позитивні та негативні сторони.
На сьогодні в Україні проблема безпеки дітей в Інтернеті постала особливо гостро. Аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється, і її переважну частину становлять діти та підлітки, які не усвідомлюють повністю загроз, що можуть чекати у віртуальному просторі.
Оголошення мети і завдань
Саме тому сьогоднішній наш захід ми присвятимо темі безпечного інтернету. Спробуємо дослідити позитивні і негативні наслідки Інтернету, сформулювати та засвоїти правила безпечної роботи в Інтернеті.
Знайомство з онлайн картою.
Завдання 1. За 2 хвилини знайти 10 слів, пов’язаних з комп’ютером. Одне слово – 1 бал.
Отож заповніть свої картки балами
Отож заповніть свої картки балами
Завдання 3. «Пароль за 120 секунд» Вам потрібно дізнатися корисну інформацію про те, як зробити надійний пароль.
Правила:
Отже, вам необхідно створити пароль (всі літери повинні бути англійського алфавіту)
Максимальна кількість балів 12.
Отож заповніть свої картки балами
Завдання 4. Гра «Так чи ні»
Отож заповніть свої картки балами
Завдання 5 Вам потрібно поєднати логотип із назвою
На виконання - 1 хвилина.
Отож заповніть свої картки балами
Завдання 6 «Ребуси»
Цікаво знати!
Чи знаєте ви що:
Отож заповніть свої онлайн-картки балами. Підрахуйте їх. І що ми спостерігаємо.
(оголошення переможців)
Отож зачитайте основні правила ТБ в Інтернеті.
Слово вчителя. Підсумок:
Дійсно, Інтернет — невід’ємна частина нашого життя. В майбутньому, швидше за все, він заповнить кожну секунду нашого існування. Сподіваюся, що він все ж не замінить живого реального спілкування, дружби любові. А знання правил безпеки, розумна та етична поведінка в мереж і вбереже вас від будь яких небезпек як віртуальних так і реальних.
Дякую за увагу!