Онлайн-урок у 5 класі
з англійської мови
Вчитель: Ковальчук Вероніка Миколаївна
Тема: Готуємо разом!
Тип уроку: комбінований (говоріння, письмо, читання, аудіювання)
Час: 45 хвилин
Цілі: формування навичок говоріння
Застосування вивченої лексики
Мета: навчальна-практикувати вивчені лексичні одиниці за темою Let’s cook together,
-розвиваюча—розвивати навички говоріння, аудіювання, письма та читання
-виховна-виховувати любов до батьківщини через ознайомлення з національною кухнею, сприяти успішній взаємодії між учнями
Компетенції:-інформаційно цифрова (використання ІКТ)
-соціальна (формування власної позиції, співпраця з іншими на результат)
Змістова лінія (громадянська відповідальність-врахування думки всіх членів навчального процесу)
Методи навчання: комунікативний, метод проєктів, TPR (метод повної фізичної реакції), пояснювально-демонстраційний, репродуктивний
Обладнання: ноутбук/планшет/мобільний телефон, підручники Next Move, друковані зошити Next Move, освітня платформа Meet Google, Google Classroom, сайт menti.com
Хід уроку
Вступна частина (5 хв)
1 Введення в іншомовне середовище:
дати відповіді на запитання
2. Повідомлення теми уроку “Let’s cook together”
Основна частина уроку (8 хв)
3. Guess what’s in my fridge. Гра на закріплення лексики. Одна з учениць показує холодильник і запитує, даючи підказки, що це таке (овоч, фрукт, інша їжа)—учні відгадують.
Example:
It’s round and red. What is it?-It’s an apple.
4.Усна вправа на знання слів. Match the words.
Example:
Практична (26 хв)
6.Лексика Cooking process – письмовий вид роботи. Учні описують зображення. Практикування слів: cut, add, pour, mix, chop, put.
7.Читання і письмо ex 4, page 57 WB Next Move. Потрібно відповісти на питання після прочитання рецепту.
8.Представлення проєктів (обговорення) Учні презентують влісні відео та презентацію улюблених рецептів, застосовуючи вивчену лексику та фрази даної теми. У обговоренні акцентується увага на хдоровій і не хдоровій їжі.
Заключна частина (5 хв)
Враження від уроку – голосування на сайті menti.com.
що сподобалось найбільше.
-оцінювання
-домашнє завдання впр 6 ст 71 SB Next Move, вивчити слова
Посилання:
https://www.youtube.com/watch?v=cZeM18fPbvI
https://english-dashboard.pearson.com/dashboard/home