Патріотичний квест "Я люблю свою країну"

Про матеріал

Учні групами рухаються за маршрутними листами між станціями "Моя країна", "Державні символи України", "Поети України", "Сім чудес України", розширюючи знання про свою країну, її державну символіку, відчувають гордість за архітектурні пам'ятки України.

Перегляд файлу

ПАТРІОТИЧНИЙ КВЕСТ «Я ЛЮБЛЮ СВОЮ КРАЇНУ»

Мета. Розширити знання дітей про Україну, її державну символіку; формувати громадські якості: патріотизм, людяність, працьовитість; заохочувати творити добро, здобувати знання, вирости гідним громадянином своєї держави.

Обладнання. Таблиця з державними символами України, карта України, гімн України, пісня «Так, я люблю Україну!», зображення семи чудес України, сигнали до гри «Світлофор». 

Хід уроку

І. Організаційний момент – гра - тест «Світлофор» («Так чи ні»).


Ви  за  літо  відпочили?

А набралися  всі сили?

В школу всі  ви захотіли?

А на сонці загоріли?

Ти улітку грався?

А в річці  купався?

А у таборі ти був?

А  всі букви не забув?

А я їздив до бабусі.

Я допомагав матусі.

Нову книжку прочитав.

Я лише в м’яча  ганяв.

Я число сьогодні 5?

День сьогодні – середа?

Сьогодні день останнього дзвоника.

1 вересня – свято Першого дзвоника.


Я вітаю вас, малята,

Любі хлопчики й дівчата,

Ви пройшли успішно тест

Починаймо справжній квест.

ІІ. Основна частина

  1. Об’єднання груп.
  •  Відгадайте назву квітів, які будуть називати групи:

Наче сонце серединка,

Пелюсток біла хустинка.

Знає бджілка і комашка,

Що зовуть її …(ромашка).

 

Лист зе6лений не пропав,

А під снігом задрімав,

Щоб у синю сукенчину

Одягнуть весняну днину.

Золоте ситечко

Покотилось в літечко.

Загляда в віконечко,

Наче справжнє сонечко.

 

Що за диво-дивина

В полі квітка є одна?

Пала, мов ліхтарик,

Червоний кептарик.


  •  Оберіть квітку, об’єднайтеся в групи, оберіть капітана команди.  Капітан команди отримує маршрутний лист. Кожна команда виконує завдання на станціях «Моя країна», «Державні символи України», «Поети України», «Сім чудес України» і отримуєте бали. За підсумками визначимо переможців.
  1. Рух дітей по станціях.

«Моя країна»

  Моя країна називається … (Україна).

  Її столиця – місто … (Київ).

  Головна вулиця називається … (Хрещатик).

 Місто Київ розташоване на річці … (Дніпро).

  Україну омивають моря … (Азовське і Чорне).

  Скільки водосховищ є на Дніпрі? (6.)

  За площею Україна займає … місце у Європі.

«Державні символи України»

 Які кольори є на прапорі України? (Синій і жовтий.)

 Що означають кольори нашого прапора? (Синє небо і пшеничне поле.)

 Герб України називається … (тризуб).

 Гімн України – пісня … («Ще не вмерла Україна»)

 Слова гімну написав … (Павло Чубинський).

 Музику склав … (Михайло Вербицький).

 Продовжте рядок гімну: «Ще не вмерла Україна, і слава, і … (воля)».

«Поети України»

  Відновіть вірш про рідну землю і дізнайтеся прізвище автора – нашого земляка.


Облітав журавель

Сто морів, сто земель.

Облітав, обходив,

Крила, ноги натрудив.

Ми спитали в журавля:

 Де найкращая земля?

Журавель відповідає:

 Краще рідної немає!

        ПЛАТОН ВОРОНЬКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


«Сім Чудес України»

 Відновіть назви семи чудес України (Києво-Печерська Лавра, заповідник «Кам’янець», Софіївка, Софія Київська, Херсонес Таврійський, Хортиця, Хотинська фортеця).

  1. Складання віночка.

ІІІ. Підведення підсумків.

 


 

 

docx
Додано
25 жовтня 2018
Переглядів
735
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку