Тонкий і трохи меланхолічний ірис привертає увагу своїм кольором і формою - вибагливі квіти з цікавими кольорами встановлені на довгих стеблах, що виступають з грона вузьких соковитих листя.
Найкрасивіша весняна квітка – блакитний пролісок. Проліску не страшні весняні заморозки, тому що в клітинах цієї рослини міститься підвищена концентрація цукру.
Номер слайду 3
Підсні́жник- це рослина з білосніжними квітами Підсніжник звичайний зростає у листяних лісах і чагарниках в Карпатах та західних лісостепових районах.
Номер слайду 4
Крокус - шафран. Це низькоросла, не вище 10 см, рослина, з дуже вузькими, з боків загорнутими вниз лінійними листками і дзвонові-лійчастого одиночними квітками різноманітного забарвлення.
Номер слайду 5
Примула або первоцвіт – рослина, що отримало свою назву через ранніх строків цвітіння, до сходу снігу. Кольори примули зазвичай дуже інтенсивні і варіюються від білого, через жовтий, червоний і рожевий, до фіолетового.
Номер слайду 6
Тюльпан-популярні яскраві весняні квіти. Вони бувають різних кольорів, різної форми. Тюльпан належить до сімейства лілійних. Назва квітки перська, що в перекладі означає «тюрбан»; форма квіток тюльпана нагадує чалму.
Анемонія-означає «дочка вітрів». І насправді, навіть при найменшому подиху вітерця рослина починає гойдатися.
Номер слайду 9
Нарцис. Сама назва походить від грецького narcao – «одурманювати». Найімовірніше, пов’язане воно з насиченим ароматом квітів.
Номер слайду 10
Садова фіалка є беззаперечним королем клумб. Віна радує будовою суцвіття, яке складається з п’яти великих, оксамитових пелюсток з насиченими, іноді взаємопроникаючими кольорами.
Номер слайду 11
Тонкий і трохи меланхолічний ірис привертає увагу своїм кольором і формою - вибагливі квіти з цікавими кольорами встановлені на довгих стеблах, що виступають з грона вузьких соковитих листя.
Номер слайду 12
Конвалія. Назва виду означає: «лілія долин, що квітне в травні». Лікарська, ефіроолійна та декоративна рослина.
Номер слайду 13
Кульбабка. Ця квітка цікава тим, що протягом свого недовгого цвітіння геть чисто змінюється – із яскраво-жовтої панни через тиждень перетворюється на пухнасту сріблисту бабусю, "волосся" якої розносить вітер.