Підсумковий урок «English is easy»

Про матеріал
Тема: Підсумковий урок «English is easy» Мета: повторити граматичні обороти have/has, this /these; розвивати техніку читання, навичкам читання з розумінням; розвивати фонематичний слух; розвивати пам,ять, увагу; виховувати охайність, зацікавленість дітей до вивчення іноземної мови. Тип уроку: інтерактивний урок
Перегляд файлу
  • Тема: Підсумковий урок «English  is easy»
  •  
  • Мета: повторити граматичні обороти have/has, this /these; розвивати техніку   
  •             читання, навичкам читання з розумінням;  розвивати фонематичний 
  •             слух; розвивати пам,ять, увагу; виховувати охайність, зацікавленість 
  •             дітей до вивчення іноземної мови.

 

Тип уроку: інтерактивний урок

Обладнання: чарівний мішочок,  папірові свертки з цифрами; картки з  

                         зображенням (+) (-); таблиці зі словами; картки з текстом та  

                         малюнками.

 

Перебіг уроку

 

I. Початок уроку

1. Організаційний момент

Т: Good morning!

C: Good morning, good morning,

     Good morning to you.

     Good morning, good morning,

      I,m glad to see you.

T: Thank you, sit down please!

 

  • II. Основна частина уроку
  • 1. Розвиток фонематичного слуху.
  • - Look at the blackboard.
  • - Діти, а зараз давайте прочитаємо слова, які є на дошці.
  • - All together with me
  • [t] – it, Teddy, top, truck, cat
  • [l] – doll, bell, well
  • [ ] - dog, top, doll
  • [a:] - car, far, farm, calm
  • [ ] - truck, London
  • [  ] - where, bear
  • [  ] - the, this.
    •         This is a doll.
    •         This is a house.
    • 2. Ділення класу на команди.
    • - Діти, а зараз ми поділимося з вами на команди. Ви повинні виходити до дошки і тягнути з чарівної коробочки один сверток паперу.
    • - У кожного з вас є своя цифра. Ті, у кого 1 сідайте за перший ряд, 2 – за другий, 3 – третій.
    • - На протязі всього уроку ви будете отримувати бонуси, і та команда я укій буде найбільше бонусів і будуть переможцями.
    • 3. Читання тексту.
    •  
    • 1) вголос (ланцюжком)

 

  • 2) Answer my questions, please. (повні відповіді)
  • - How many seasons do you know? (I know four seasons)
  • - When are the days short? When are the nights long? (In winter...)
  • - When do birds sing their songs? (In spring...)
  • - When don,t children go to school? (In summer...)
  • - When are the trees yellow, red and brown? (In autumn...)
  • 3) А зараз ще подивіться на текст
  • - And now I read sentences. If this sentences are true you must put up cards with plus (+), if this sentences are false you must put up cards with minus (-).
  • +   -
  • For example:
  • - Winter, spring and summer are three seasons of the year. (-) This sentence is false
  • - Children can ski and skate in winter (+).
  • - The trees and grass are green in autumn (-).
  • - Birds sing their songs in winter (-)
  • - School always starts in autumn (+)
  • - Ok. Thank you, very good.
  • 4) Зараз ви отримаєте картки з текстом, але він розташований в неправильному порядку. Ваша задача розташувати ці абзаци у вірному порядку (текст «Seasons»)
  • - Чий ряд це зробить найшвидше той і отримає бонус
  • 4. Гра «Знайди зайве слово»
  • - Look at the blackboard. You can see words in groups. Подивіться на дошку, ви бачите слова в групах ви повинні в кожній із груп знайти зайве слово і закреслити його:
  • For example:
  • - A day, a lorry, a minute, a year, a month, a week;
  • - A fly, a ladybird, a bird, a butterfly, a bear;
  • - At the cinema, at school, at home, in the forest, at night;
  • - A chair, a sofa, a friend, a bed, a cupboard, a table;
  • - A fork, a knife, a cup, a car, a glass, a spoon, a plate;
  • - A milk, a nut, an apple, jam, water, a camel, bread, a lemon;
  • - A cat, a pig, a cow, a snake, a puppy, a dog, a hen.
  • 5. А зараз подивіться на картки. На них написані речення. Але усі слова в реченні переплуталися між собою. Ви повинні розташувати їх у правильному порядку так, щоб отримати вірне речення.
  • For example
  • - (a / I / copy-book / have)
  • I have a copy-book.
  • - (many / the / how / has / girl / lamps)?
  • How many lamps has the girl?
  • - (that / has / a / boy / cat / seven / with / kittens)
  • That boy has a cat with seven kittens.
  • - (have / ten / we / vases)
  • We have ten vases.
  • - (pigs / have / many / you / how)?
  • How many pigs have you?
  • - (me / three / give / cups)
  • Give me three cups.
  • - (in / the / is / the / snake / lake)
  • The snake is in the lake.
  • 6. Ok! And now look at the blackboard. We can see words.
  • Ви повинні підібрати слова, які рифмуються з данними
  • For example:
  • Наприклад:
  • cat – bat   lake - cake
  • fox – box   red - bed
  • rat – cat   car - star
  • dish – fish  her - your

frog – log   with – his

  • 7. We take the cards with pictures and sentences. Ви повинні до кожного речення знайти співвідносний малюнок.

For example:

Наприклад:

1) This boy likes eating fruit. He is eating an apple now (6)

2) This boy likes gardening. He is gardening now (4)

3) These boys like fishing. They are fishing now (2)

4) These girls like playing hide-and-seek. They are playing hide-and-seek now (1)

5) Kids like having picnics. These kids are having a picnic now (3)

6) This girl likes planting flowers. She is planting them now (5)

 

  • III. Підсумок урокую Підрахування бонусів.
  • - А зараз давайте підрахуємо скільки бонусів у кожної команди. Тобто перше місце зайняла ... команда, друге - ... команда, а третє - ... команда. За те, що ви були дуже уважними і активними на уроці, Ви отримаєте призи. Переможці диплом і торт, а ті хто зайняли друге і третє місце – диплом та дуже смачні цукерки.
  • - На цьому наш урок закінчено!
  • - Good bye!

 

 

doc
Додано
27 березня 2020
Переглядів
427
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку