План – конспект Олімпійського уроку
Завдання: 1. Розвивати у дітей фізичні якості: спритність, швидкість, силу, кмітливість.
2. Ознайомити учнів із спортивними досягненнями українських спортсменів на Олімпійських іграх.
3. Перевірити фізичний стан учнів після літніх канікул.
Мета: 1. Сприяти зміцненню здоров’я учнів, залученню до спортивних змагань (естафети, ігри, вправи)
2. Виховувати в учнів почуття гордості за свій народ, свідоме ставлення до занять фізичною культурою.
Місце проведення:
Інвентар та обладнання: естафетні палиці, м’ячі.
Дата проведення: 11. 09. 2023р.
Зміст навчального матеріалу |
Дозуван ня |
Організаційно – методичні вказівки |
1. Підготовча частина |
||
1.1 Організаційний момент: - шикування, привітання; - повідомлення завдань уроку |
|
Фронтальний спосіб організації учнів |
1.2 Ознайомлення учнів із програмою змагань. |
|
|
1.3 Стройові вправи на місці |
|
Виконувати за командою вчителя. Фронтальний спосіб організації учнів. Виправити помилки |
1.4 Ходьба, біг, стрибки: - широким кроком, на зовнішній(внутрішній) частині стопи, на носках, на п’ятках. - біг із зміною швидкості і напрямку, у помірному темпі, спиною вперед. - стрибки з просуванням вперед на одній нозі, на двох ногах вправо, вліво. |
|
Дотримуватись дистанції. Слідкувати за правильною поставою та диханням. Темп бігу задається сигналом свистка. |
1.5 Організуючі вправи: перешикування з колони по одному в колону по два (три) |
|
|
1.6 Комплекс загально розвиваючих вправ №4 |
|
|
2. Основна частина |
||
2.1 Спортивна вікторина |
|
|
|
|
776р. до н. е. в Олімпії (Греція) П’єр де Кубертен
|
2.2 Спортивні естафети
3. Заключна частина
|
||
Шикування учнів Підсумки змагань. |
|
Визначення найкращої команди та найактивніших учасників змагань |
Завдання до дому |
|
|