Тема: Місця у місті
Цілі: формувати предметну компетентність здобувачів освіти: активізувати в мовленні учнів попередньовивчений лексичний матеріал теми, ознайомити з новим лексичним матеріалом; удосконалювати навички усної взаємодії, спримання на слух, зорового сприймання та писемного продукування
розвивати ключові компетентності: математичну, екологічну, інформаційно-комунікативну, здатність начатися впродовж життя, громадянську та соціальну компетенттність, культурну компетентність;
розвивати наскрізні вміння: читати та слухати тексти іноземною мовою з розумінням, висловлювати свою думку в усній та писемній формах, критично та системно мислити, виявляти ініціативність та вміння обгрунтовувати позицію, вміння приймати рішення та розв’язувати проблеми.
Очікувані результати: здобувачі освіти вміють розповідати про місце, де вони живуть, описувати міста та будівля в них, слухають з розумінням текст з використанням вивченого лексичного матеріалу
Тип уроку: комбінований
Обладнання: підручник «Prepare 7 Student`s Book», аудіододаток до підручника, відеохостинг YouTube, онлайн платформа Worldwall, онлайн платформа Genially.com, онлайн платформа Quizlet, Speaking Cards “The place you live”, картки з завданнями для роботи у групах
Хід уроку
І. Підготовча частина уроку
1. Привітання, введення в іншомовну атмосферу
- робота в колі, Speaking Cards

2. Повідомлення теми та цілей уроку
ІІ. Основна частина уроку
- перегляд відео, запис назв міських будівель
https://www.youtube.com/watch?v=Vs41MEBuOuQ
https://view.genially.com/60108dc4c51d490d1dae9749/presentation-places-of-the-city
2. Опрацювання нового лексичного матеріалу
- aктивізація нового ЛМ, робота з платформою Worldwall
https://wordwall.net/play/83993/114/601
https://wordwall.net/play/83993/114/780
3. Первинне закріплення опрацьованого матеріалу
- робота в групах за картками
ГР. 1
ГР 2.
Інд. – робота на платформі Quizlet
- фронтальне обговорення
Where can you go to change money?
Where can we go to have a meal?
Which places can you visit if you go sightseeing?
Where in the city can you look at animals?
4. Закріплення опрацьованого матеріалу
- робота з підручником, впр. 2 с. 64 (поєднання пар, аудіосупровід)
- усна взаємодія впр. 1 с. 64
- робота з таблицею, впр. 4 с. 64
|
Country |
Capital city |
|
|
|
- впр. 5 с. 64 (сприймання на слух, поєднання пар)
- впр. 6 с. 64 (повторне прослуховування, підбір міста)
- робота з платформою Learning.apps.org
https://learningapps.org/watch?v=p9482t7y224
-впр. 4 с. 64
ІІІ. Заключна частина уроку
Впр. 1 с. 44 РЗ відповідати на запитання по фото
Впр. 2 с. 44 РЗ поєднати пари
Інд. – підготувати усне повідомлення “The place, where I live”
|
Criteria of assessment / Критерії оцінювання |
Scores/ кількість балів |
Self-assessment/ самооцінювання |
Teacher`s assessment/ оцінювання вчителем |
|
Homework / Домашня робота |
1 |
|
|
|
New vocabulary / Нові слова |
2 |
|
|
|
Speaking/ Говоріння |
2 |
|
|
|
Listening/ Слухання |
2 |
|
|
|
Reading / Читання |
2 |
|
|
|
Writing / Письмо |
2 |
|
|
|
Additional point / Додатковий бал |
1 |
|
|
|
Total mark/ Загальна оцінка |
12 |
|
|
Використані джерела: