Unit 6. Lesson 43
Клас: 2
Тема: «How many legs?»
Підтема: Частини тіла.
Цілі уроку:
Практичні:
Розвиваючі:
Виховна:
Освітня:
Обладнання: робочий зошит, картки для перевірки ЛО, телефон для відтворення аудіо.
Тип уроку: комбінований.
Хід уроку
І. Початок уроку
1.Організація класу
T:Good afternoon, children!
Ps: Good afternoon, teacher!
T: How are you today?
Ps: Fine, ok, good…
T: Take your sits.
(Checking)
2. Повідомлення теми та мети уроку
Т: Сьогодні на уроці ми з вами продовжимо вчитись описувати іграшки.Let's start our lesson.
ІІ. Фонетична розминка
Уведення в іншомовне середовище
Let's recite the poem!
Body Parts
I have got one mouth.
I have got one nose.
I have got two eyes.
I have got two ears.
I have got two hands.
I have got two fingers.
I have got two legs.
ІІІ. Основна частина уроку
Впр. 6 с. 87 (відтворити у зошиті)
Впр. 2 с. 86 (чит.), повторити нові ЛО (hair, eye, ear, face, nose, mouth, blond hair, dark hair)
Вивчення нового матеріалу
Вчитель наводить приклад вживання конструкції «has got no».
Діти прослуховують діалог, де вживається конструкція «has got no» та намагаються перекласти на українську мову
Фізкультхвилинка
WB. c. 46 Впр.1
Trace and write (Обведи і напиши)
с. 46 Впр.2
Look and put the number (Подивись і познач цифрою)
Вчитель пояснює читання нового звуку. Перший раз учні читають з учителем. Повторно читають під аудіо.
Учні по черзі підходять до столу, вибирають картку на якій зображено іграшку, без певної частино тіла та називають її, використовуючи конструкцію «has got no».
IV. Заключна частина уроку
T: Did you like our lesson?
Ps: Yes, we did.
(Найактивніші учні отримують бонуси)
T: Our time is up. You may be free, Goodbye!
Ps: Bye-bye.