План-конспект уроку для 3 класу на тему " My house " за підручником Quick Minds 3

Про матеріал
План- конспект уроку для 3 класу на тему " My house " за підручником Quick Minds 3. Мета: повторити та закріпити вивчені лексичні одиниці теми; закріпити граматичний матеріал: Where’s…? / Where are…? /There is…/ There are…/ Is there…/ Are there…?; How many…? тренувати учнів в усному мовленні; розвивати навички аудіювання, читання та говоріння; розвивати фонематичний слух, творчу уяву учнів, увагу, пам’ять.
Перегляд файлу

Тема / Topic: Мій будинок/ My house

Тип уроку/ Type of the lesson:  урок повторення і закріплення вивченого матеріалу / revision lesson

Мета / Aim: 

Практична:

  • повторити та закріпити вивчені лексичні одиниці теми ;
  • закріпити граматичний матеріал:  Where’s…?/ Where are…? /There is…/ There are…/ Is there…/ Are there…?; How many…?
  • тренувати учнів в усному  мовленні.

Розвиваюча:

  • розвивати  навички аудіювання,  читання та говоріння;
  •  розвивати фонематичний слух, творчу уяву учнів, увагу, пам’ять.

Освітня:

  • поглиблювати знання учнів про особливості англійської мови;
  • збагачувати словниковий запас учнів.

Виховна:

  • виховувати  культуру спілкування ;
  • прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови.

Форми і методи  роботи: фронтальна, парна робота, малювання за аудіозаписом.

Очікувані результати:

  • учні знають назви кімнат у будинку, можуть розповісти про місцезнаходження тваринок у будинку, знають їх кількість, можуть описати будинок.

Обладнання: ноутбук, презентація, аудіозапис, флешкартки, підручник.

                                                                      Перебіг уроку

  1.             Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
  1. Організаційний момент. Привітання.

T. – Good morning, dear friends!  P: – Good morning, teacher!

T. – I`m glad to see you!  P: – We are glad to see you, too!

T. - How are you? / How goes it? / How is it going? P: – We are fine! / We are super! / We are great!

  2. Уведення в іншомовну атмосферу.

  T:  Listen and repeat the poemDays of the week

On Monday I am sleepy. On Tuesday I am happy.

On Wednesday I am glad. On Thursday I am sad.

On Friday I am tired. I don’t want to work.

On Saturday and Sunday, I go for a walk.

Учні повторюють за вчителем, а потім відповідають на питання:

T: How many days are there in a week? - P: There are seven days in a week.

T: What day is it today?  - P: It`s ….

T:  What month is it now? -P: It’s ….

T: What date is it today?  -P: It`s the ….

  3. Повідомлення теми і мети уроку.

T. – Today we are going to revise all the grammar and lexical material on the topic “The Haunted House”. We’ll revise the names of the rooms and the interrogative sentences that begin with: Where is…? /Where are…? / How many…? Is there…? Are there…?

Moreover, we’ll develop our creative skills: we’ll draw our own imaginary haunted houses.

II. Основна частина уроку.

1. Повторення вивченого лексичного та граматичного матеріалу:

1.1. Повторення вивченого лексичного матеріалу: робота з флешкартками .

T: Let’s name the rooms of the house.

1.2. Повторення граматичного матеріалу. Парна робота. Опис малюнка p. 38 PB:

 T:  Have a look at this picture. Ask and answer the questions. (P1↔ P2):

  1.      Where’s the lizard? – It is in the bedroom.
  2.      How many crocodiles are there? –There are seven crocodiles.
  3.      Where are the crocodiles? –They are in the bathroom.
  4.      How many tigers are there? – There are five tigers.
  5.      Where’s the cat? – The cat is in the living room.
  6.      Is there a big spider in the kitchen? – Yes, there is.
  7.      Are there any bats in this picture? –Yes, there are.
  8.      How many bats are there? – There are two bats.

 2.   Фізкультхвилинка.

Point to the teacher, point to the door.

Look at the window, look at the floor.

Stand on your left leg, stand on your right,

Now sit down, touch something white (green, blue)!

3. Аудіювання тексту: впр. 1, с.43/ Listening: ex. 1, p.43 (CD 2 track 29)

3. 1. Прослухай і уяви /Listen and imagine.

3. 2. Намалюй свій малюнок будинку з привидами/ Draw your picture of the haunted house.

Pupils draw their own pictures of what they imagined.

4. Говоріння (парна робота) (P1↔ P2) : учні читають запитання до опису будинку з привидами та дають відповідь на них, описуючи будинок, який намалювали:  впр. 2 с.43

1) Is the haunted house big or small?  2) What colour is it?  3) How many bedrooms are there?   4) Are there any ghosts, rats or spiders in the rooms?

  1. Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання /Homework: (2 хв)

T. – Write down your homework:

do ex.3, p.43 (in writing): describe your haunted house (4-5 sentences) (описати малюнок, який намалювали на уроці, використовуючи текст впр.2 c. 43 як опору): This is my haunted house. It’s old and scary! The house is grey. There are two bedrooms, a kitchen, a dining room and a living room. There’s a ghost in the kitchen, and…

2. Рефлексія / Refleсtion (2хв)

T: Thank you for your work, dear pupils. So, how are you feeling? Do you like our lesson? The lesson is over. Good byе!

docx
Додав(-ла)
Некрасова Юлія
Додано
15 січня
Переглядів
804
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку