Unit 3. Lesson 7
Клас: 3
Тема: «Welcome Back to School»
Підтема: Годинник. Розпорядок дня учнів у Великій Британії.
Цілі уроку:
Практичні:
Розвиваюча:
Виховна:
Освітня:
Обладнання: робочі зошити, леп топ, картки (дні тижня), сумка (Magic Bag), годинник.
Тип уроку: комбінований
Хід уроку
І. Початок уроку
1. Організація класу.
T: Good afternoon, children!
Ps: Good afternoon, teacher!
T: Take your sits.
(Checking)
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Dear children, the topic of our lesson is “A Clock. A Pupils’ Routine in Great Britain”. Today we’ll continue our conversation about school and our everyday activities.
ІІ. Фонетична розминка
Уведення в іншомовне середовище
T: Let’s recite the poem
“A Good Rule”
Mind the clock
And keep the rule:
Always come
In time to school.
ІІI. Основна частина уроку
1. Перевірка домашнього завдання.
с. 58 Впр. 2 (to read);
с. 59 Впр. 3 (words: clean, teeth, wake up, wash, dress, breakfast).
2. Вивчення нового матеріалу
Подання лексичного матеріалу
с. 60 Впр. 3 (Нові ЛО на дошці)
have lunch – снідати другий раз
do one’s homework – робити чиєсь Д/з
club – клуб
after – після
go to bed – лягати спати
help – допомога, допомагати
must – повинен
2. Фізкультхвилинка
Відео (Wake up! Daily Routines Song)
Виконання вправ
3.Аудіювання.
Впр.1 ст. 60 (аудіо запис)
4. Говоріння
Впр.2 ст. 60 (сумка, картки, годинник)
Ask and answer. (Запитуй і давай відповідь).
Діти намагаються відтворити діалог за поданим зразком у вправі.
Впр.4 ст. 61
Look and answer. (Подивись і дай відповідь).
Учням необхідно продовжити речення, дивлячись на малюнки та використовуючи відому їм лексику.
5. Письмо.
WB Впр.1 ст. 41. Copy. (Учні переписують речення)
Впр.2 ст. 41. Fill in. (Учні заповнюють пропуски, поданими словами. Вчитель пояснює та підказує.)
6. Читання. (аудіо запис)
Впр.3 ст. 60. Follow and read. (Слідкуй і читай.)
ІІІ. Заключна частина уроку
1. Підведення підсумків уроку
Did you like out lesson?
Виставлення оцінок.
2. Домашнє завдання.
WB с. 62 впр. 5 (пояснення)
T: Our time is up. You may be free. Goodbye.
Ps: Bye bye.