Урок №
Клас: 3А
Дата: 21.03.2019
Тема: Моя кімната
Мета:
Навчальна:
Розвивальна :
Виховна:
Урок: урок творчого застосування знань і вдосконалення вмінь.
Технічно-дидактичні засоби: дидактичний матеріал, презентація, наочність з теми «Будинок, Дім»
Міжпредметні зв’язки: трудове навчання
Хід уроку Procedure
І.Організаційний момент/Introduction
T:Hello,children!
Ps: Say “Hello”
And clap your hands
Don’t say “No”
And please say “Yes”.
T: So/ for today yout homework was to write sentences and translate,fill in prepositions of place/ Let’s chek it. Отже вашим домашнім завданням було записати речення в зошит та перекласти і вставити прийменники місця.
T: Everybody looks wonderful. Is it so? Please, make a compliment to each other. Всі виглядають чудово. Чи не так?. Будь ласка скажіть один одному комплімент.
Ps: You are beautiful ( cool, fantastic ,good, pretty). Ти чудовий (класний, фантастичній, хороший, симпатична)
T:How are you? Як у тебе справи?
Ps: I am fine. Thank you! Чудово. Дякую!
T:Today we are going to have an unusual lesson. We’ll play, speak, make a project and so on. Сьогодні у нас буде незвичний урок. Ми будемо грати, говорити, робити проект та ін.
T:Try to guess the theme of our lesson. Watch the video. Здогадайтеся, що за тема нашого уроку. Дивимось відео.
Відео “My room”
Pupil’s answer(P1,P2)
T:Yes. The theme of our lesson is “My room!”Так, тема нашого уроку «Моя кімната».
ІІ. Основна частина уроку/Main part
1.Словникова робота. Актуалізація опорних знань/Vocabulary work
T: Today we are going to work in the groups. The first task will be to write the missing letters .You have 1 min. Сьогодні ми будемо працювати в групах. Перше завдання-вставте пропущені літери. У вас є 1 хвилина Слайд
Card 1.
Bedr…..m D…sk
Kit…..en Arm……air
Ba…..room Win…..w
Ch…..r S…fa
Liv…..g room
T:Read the words and translate, please прочитайте слова, будь ласка та перекладіть.
2. Відгадай кімнату. Говоріння/ Guess the room. Speaking
Т: look at the screen. You must guess what is the room. Please, hands up and don’t cry out. Подивіться на екран. Ви повинні відгадати що це за кімната. Будь ласка, підіймаємо руку і не викрикуємо.
T:Very well!Thank you!
3. Повторення граматики «Прийменники місця». Grammar revision “Preposition of place”
T: Look and tell me please/ Подивіться та скажіть мені будь ласка.
4. Фізкультхвилинка/Physical gym
T:A game “Find things”.Гра «Знайди речі». Кожній команді задається знайти певний предмет та описано де його знайти, використовуючи прийменники місця.
Team red , look at the screen. Find this and
Team green
Team blue
Team orange
T:Good job. Молодці. Хороша робота
5.Project work “My room”. Проектна робота «Моя кімната».
T: Now you will make your own room. You must take the furniture, put a name on it and arrange it in our room sketches and then describe it using phrases. Зараз ви створите свою власну кімнату. Ви повинні взяти меблі, наклеїти назви на них та розставити у наших ескізах кімнати ті описати її використовуючи фрази.
This is my room
The…at the window.
The…next to the…
The …on the floor.
6.Guess the crossword (if time)/Кросворд (додаткове завдання)
ІІІ. Заключна частина уроку/Summing-up
Describe your room (5 sentences) Описати свою кімнату(5 речень)
T:Do you like our today’s lesson?
Do you like your room?
Today you worked good. I am proud of you ! Your marks are… The lesson is over. Good-bye!