Тема: Die Spielsachen
Мета: ввести та активізувати лексику до теми «Іграшки», вчити вести бесіду з використанням конструкції «haben + Akkusativ» (1, 2 ос. одн.); розвивати пам’ять, увагу, мислення, мовлення, сприйняття; виховувати почуття дружби й товариськості, зібраність, охайність, прищеплювати інтерес до вивчення німецької мови.
Лексичний матеріал: die Puppe, die Eisenbahn, das Puppenhaus, der Sticker, das Spielauto, der Ball, das Fahrrad, das Puzzle
Обладнання: ноутбук, презентація, підручник та робочий зошит (РЗ) для 3 класу (автори Сотнікова С.І., Гоголєва Г.В.), аудіофайли до підручника та робочого зошита, роздатковий матеріал (Додаток 1), опора «haben + Akkusativ» (Додаток 2), лепбук.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
1. Привітання
2. За допомогою пазла, діти складають малюнок до теми «Іграшки» і називають тему уроку
3. Вчитель називає основні завдання уроку
ІІ. Основна частина уроку:
2.1. Hört zu und sprecht nach (Підручник в.1 с. 132)
3.1. Розвиток фонематичного слуху та сприймання інформації на слух
Hört zu und sprecht 3mal nach
der Sticker der Ball
|
die Puppe die Eisenbahn |
das Spielauto das Puppenhaus das Fahrrad das Puzzle |
Sehr gut! Und jetzt hört zu und klatscht bitte, wenn ihr ein Spielzeug hört!
Die Mutter, der Ball, die Schule, der Affe, das Spielauto, der Bruder, Ostern, der Bleistift, das Puppenhaus, der Montag, das Fahrrad, der Elefant, das Neujahr, die Oma, die Puppe, der Tiger, die Bluse, der Sticker, der Luftballon, der Kopf, Sport, die Eisenbahn, das Lineal, der Mai, der Teddy
3. Hört zu und unterstreicht. РЗ с.72, в.1
4. Hört zu und klebt die passende Sticker РЗ с.72, в.2
4. Активізація лексичного матеріалу у мовленні
4.1. Ordnet die Wörter den Bildern zu. Підручник в.2 с. 132
5. Фізкультхвилинка
6. Розвиток навичок аудіювання, повторення граматичного матеріалу та активізація лексичного матеріалу у діалогічному мовленні
6.1. Hört die Dialoge Підручник в.3 с. 133
6.2. Повторення правила зміни артиклів при вживанні у реченні дієслова «haben» (1, 2 ос. одн.).
6.3. Гра «Яке слово заховалось в будинку?»
Was gibt es im Рuppenaus?
HAUS
HAUS HAUS
HAUS HAUS HAUS
HAUS HAUS HAUS HAUS
HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS
HAUS HAUS HAUS HAUS
HAUS HATEDDYUS HAUS
HAUS HAUS HAUS HAUS
HAUS HAUS HAUS HAUS
Im Puppenhaus gibt es einen Teddy
6.4. Spielt die Dialoge nach dem Muster
7. Активізація лексичного матеріалу у грі
7.1. Гра «Simsalabim»: один з учнів загадує слово і каже «Ich habe … Simsalabim» (з відповідним артиклем), інші учні відгадують слово (теж з відповідними артиклями в Akkusativ).
ІІІ. Підсумки уроку.
1.Пояснення домашнього завдання (РЗ с. 72 в.3 письмово).
2. Рефлексія
Додаток 1
Was gibt es im Рuppenhaus?
HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAPUPPEUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS Im Puppenhaus gibt es eine_______________________________________
|
Was gibt es im Рuppenhaus?
HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAAUTOUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS Im Puppenhaus gibt es ein______________________________________
|
Was gibt es im Рuppenhaus?
HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUBALLUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS Im Puppenhaus gibt es einen______________________________________
|
Was gibt es im Рuppenhaus?
HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS EISENBAHN HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS Im Puppenhaus gibt es eine_______________________________________
|
Was gibt es im Рuppenhaus?
HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HASTICKERS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS Im Puppenhaus gibt es einen______________________________________
|
Was gibt es im Рuppenhaus?
HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAPUZZLEU HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS Im Puppenhaus gibt es ein_______________________________________
|
Was gibt es im Рuppenhaus?
HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAFAHRRAD HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS Im Puppenhaus gibt es ein_______________________________________
|
Was gibt es im Рuppenhaus?
HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAROBOTER HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS HAUS Im Puppenhaus gibt es einen_______________________________________
|
Додаток 2