План-конспект уроку в 3 класі
Тема: Робочий день. Тренування Present Simple у мовленні
Мета: тренувати нові ЛО у мовленні, вчити правильно використовувати Present Simple, ознайомити зі знаками транскрипції, вдосконалювати навички письма; навчити діалогічного та монологічного мовлення; тренувати пам'ять, увагу, логічне мислення;
виховувати любов до навчання, прагнення до самостійного здобуття знань, повагу до товаришів, вчителя.
Обладнання:підручник, магнітофон
План-конспект уроку в 3 класі
Тема: Робочий день. Тренування Present Simple у мовленні
Мета: тренувати нові ЛО у мовленні, вчити правильно використовувати Present Simple, ознайомити зі знаками транскрипції, вдосконалювати навички письма; навчити діалогічного та монологічного мовлення; тренувати пам’ять, увагу, логічне мислення;
виховувати любов до навчання, прагнення до самостійного здобуття знань, повагу до товаришів, вчителя.
Обладнання:підручник, магнітофон
Хід уроку.
І. Організаційна частина уроку.
1. Привітання з учнями.
T: Good morning, children! P: Good morning, teacher!
T: I am glad to see you! P: We are glad to see you too!
T: Sit down, please! P: Thank you, very much!
2. Фонетична зарядка.
Little Bill, sit still.
Can you sit still, little Bill?
ІІ. Основна частина уроку
Учні зачитують виконані вправи
1.Вивчення транскрипції
2. Граматика
I usually get up at 7 o’clock. After a cup of coffee I usually take a shower. Fresh shower braces up. Then I get dressed. I open my wardrobe and choose what I want to wear today. I try to have a snack (sandwiches, eggs, porridge and so on). I need to be at school at 8.30. I usually go to school by bus.
So I’m at school . I usually have 4 classes. I like to study, but sometimes it is boring. At school I usually have a dinner. I go to our schhol canteen. It’s rather tasty food in it.
At 5-6 o’clock I like to play with my friends. We usually go for a walk. We like different parks. Sometimes we watch films, play computer games and discuss the latest news.
In the evening I usually do my homework. And then I go to bed.
Зробити діалог про твій робочий день, поставити чотири питання
Підсумок уроку.
2. Домашнє завдання.
Розповісти про свій робочий день
3. Оцінення учнів.
1