План-конспект уроку з англійської мови в 11 класі на тему «Граматика: Reported Speech»

Про матеріал
План-конспект уроку з англійської мови в 11 класі на тему «Граматика: Reported Speech»
Перегляд файлу

План-конспект уроку з англійської мови в 11 класі

на тему «Граматика: Reported Speech»

 

Клас:  11

Тема:  Unit 4. Eating Out. (Їмо не вдома.)

Підтема:  Граматика: Reported Speech.

 

Цілі уроку:

Навчальна: узагальнити знання учнів з граматичної теми Reported Speech, повторити правила утворення та вживання Reported Speech, попрактикуватись в утворенні та вживанні Reported Speech.

Розвиваюча: розвивати аналітичне мислення, вміння узагальнювати та систематизувати інформацію; розвивати комунікативні навички.

Виховна: виховувати взаємоповагу та взаєморозуміння під час комунікації.

 

Тип уроку: урок узагальнення та систематизації знань.

 

Обладнання: ноутбук, або телевізор, або проєктор для демонстрації презентації та відео; презентація; відео; підручник «English. Year 11» О. Карпюк.

 

 

Хід уроку

 

1. Організаційний момент (2 хвилини)

  •       Привітання учнів.
  •       Перевірка присутніх.
  •       Оголошення теми та цілей уроку.

 

2. Мотивація до вивчення теми (3 хвилини)

  •       Коротке обговорення про те, коли та як часто ми вживаємо пряму та непряму мову.

 

3. Демонстрація презентації на тему Reported Speech (10 хвилин)

  •       Презентація доступна за посиланням

https://www.canva.com/design/DAGWboz8goM/POBoelZ6gfEOa_hNs6Szew/view?utm_content=DAGWboz8goM&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=uniquelinks&utlId=h65daf597c5.

  •       Обговорення кожного слайду разом з учнями (які закономірності виявили).

 

4. Демонстрація відео на тему Reported Speech (10 хвилин)

  •       Відео доступне за посиланням:

https://learnenglishteens.britishcouncil.org/grammar/b1-b2-grammar/reported-speech.

  •       Учні знаходять у відео закономірності, які виявили під час перегляду презентації.

 

5. Застосування на практиці засвоєних раніше знань і правил, а також виявлених на уроці закономірностей (15 хвилин)

  •       Складання речень з використанням прямої та непрямої мови, зважаючи насамперед на виявлені учнями закономірності.

 

8. Підсумок уроку (3 хвилини)

  •       Обговорення результатів уроку: що запам’ятали з уроку, що було найцікавіше.
  •       Оцінювання роботи учнів, коментарі вчителя щодо позитивних досягнень та щодо впровадження отриманих знань у життя.

 

9. Домашнє завдання (2 хвилини)

  •       Оголошення та пояснення домашнього завдання.

 

docx
Додано
18 березня 2025
Переглядів
264
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку