План уроку з предмета: «Історія зачіски, костюма та метеріальної культури» на тему: «Жіночий образ XVIIIст.»

Про матеріал

План уроку з предмета: «Історія зачіски, костюма та метеріальної культури» на тему: «Жіночий образ XVIIIст.» Був використаний для відкритого уроку. Допоміжними матеріалами до уроку є презентація «Жіночий образ XVIIIст.» та робочий зшит по темі.

Перегляд файлу

План відкритого уроку

з предмета: «Історія зачіски, костюма та метеріальної культури»

 

3.04.2009

Каб. № 202

Викладач: Новицька Ю. О.

 

Тема програми: «Культура та мода Західної Європи XIV-XIX ст.»

Урок №:  40

 

Тема уроку: «Жіночий образ XVIIIст.»

Мета уроку: навчальна: ознайомити учнів з жіночим образом XVIIIст. та дати

                                          уявлення про зачіски цього періоду;

                       розвиваюча: сприяти розвитку пізнавальної активності;

                       виховна:       сприяти вихованню інтелектуальних здібностей учнів.

 

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Вид уроку: розповідь, бесіда.

 

Методи навчання: інформаційно-повідомлюючі, пояснювально-ілюстративні,

                    робота з текстом, демонстрації фільму.

 

Форми організації навчальної діяльності учнів: фронтальна, індивідуальна.

 

Дидактичне забезпечення: набір слайдів на тему «Жіночий образ XVIII ст.

                    робочий зошит, кінофільм.

Матеріально-технічне забезпечення: ТЗН – ноутбук, проектор, мультимедійна

                    дошка; програмне забезпечення ОС Windows XP, програма

                    PowerPoint, модель каркасної зачіски XVIII ст.

 

ХІД УРОКУ

І   Організаційний момент.

     Перевірка присутності і готовності учнів до уроку.

 

ІІ  Мотивація та повідомлення теми уроку. 

     Повідомлення теми та плану уроку.

  1. Жіночий образ.
  2. Жіночий костюм.
  3. Головні убори, прикраси та косметика.

 

ІІІ Вивчення нового матеріалу.

  1. Жіночі зачіски.
    1. Бесіда за запитаннями.

На вашу думку, за допомогою чого можна створити такий образ?

Як ви думаєте, в чому буде полягати декоративність зачіски?

Порівняйте дві зачіски та знайдіть в чому полягає різниця між ними.

Визначте, що схожого та відмінного між двома зачісками.

Який висновок можна зробити виходячи з цих двох зачісок?

Що поєднує всі ці зачіски, розглянуті нами?

Що є схожого між всіма жіночими зачісками XVIII ст.?

  1. Демонстрація зачіски на манекені.
  2. Перегляд відеофрагментів.

 

  1. Жіночий костюм.
    1. Самостійна робота за текстом.
    2. Розповідь, заповнення схеми.

 

  1. Головні убори, прикраси та косметика.
    1. Розповідь з демострацією слайдів.

 

 

IV Закріплення нових знань.

      Переглянувши фрагмент фільму, учні мають дати відповідь на такі запитання:

  1. До якої групи можна віднести зачіску і чому?
  2. Яка сукня на героїні та з якими особливостями?

 

V   Підсумки уроку.

 

VI  Домашне завдання.

 

 

 

Викладач __________________ Ю. О. Падалка

doc
Додано
14 лютого 2018
Переглядів
781
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку