Планування і реалізація трудових дій у власному побуті (догляд за рослинами, тваринами). Безпечні прийоми праці під час застосування інструментів та пристосувань

Про матеріал
Мета. Вчити планувати і реалізовувати трудові дії у власному побуті. Активізувати пізнавальну діяльність. Збагачувати активний словник. Розвивати мислення, пам’ять, уяву, дрібну моторику. Виховувати інтерес до живої природи. Очікувані результати навчання. - самостійно планує та реалізовує трудові дії у власному побуті (ремонтує книжки відомими способами; доглядає за рослинами і тваринами; готує нескладні страви за рецептами) ; - безпечно поводиться з найпростішими побутовими приладами у власному побуті; - самостійно робить припущення про потрібну кількість матеріалів для виконання простого завдання; - розмірковує над результатом власної діяльності та презентує її.
Перегляд файлу

25.09.2025.                      

27 урок                          «Я досліджую світ»: технологічна галузь

Тема. Планування і реалізація трудових дій у власному побуті (догляд за рослинами, тваринами).

              Безпечні прийоми праці під час застосування інструментів та пристосувань. Економне вико-

              ристання матеріалів. Презентація власної діяльності. Взаємооцінювання за виданими крите-

              ріями.

Мета. Вчити планувати і реалізовувати трудові дії у власному побуті.

              Активізувати пізнавальну діяльність.

              Збагачувати активний словник.

              Розвивати мислення, пам’ять, уяву, дрібну моторику.

              Виховувати інтерес до живої природи.

Очікувані результати навчання.

  •           самостійно планує та реалізовує трудові дії у власному побуті (ремонтує  книжки відомими способами; доглядає за рослинами і тваринами; готує нескладні страви за рецептами) ;
  •           безпечно поводиться з найпростішими побутовими приладами у власному побуті;
  •           самостійно робить припущення про потрібну кількість матеріалів для виконання простого завдання;
  •           розмірковує над результатом власної діяльності та презентує її.

Обладнання.

  Матеріали для трудових дій: клей, ножиці, папір, скотч, губки, вода, роздруківки «Варимо борщ» і «Варимо компот».

Хід уроку

  1. Емоційне налаштування.

Усміхніться одне одному, подумки побажайте успіхів. Для того, щоб упоратися на уроці із завданнями, будьте старанними та слухняними. Завдання наші такі:

Не просто слухати, а чути.

Не просто дивитися, а бачити.

Не просто відповідати, а міркувати.

Дружно і плідно працювати.

  1. Вправа «Розшифруй» .

Розшифруйте слова і складіть прислів’я. (Книга вчить, як на світі жить.)

ан           тьичв         кя              гакни

тьжи          івсіт

 

 

 

Книги допомагають людям, я чи можемо ми допомогти книгам? Як?

  1. Перегляд відео «Трудове доручення. Ремонт книг».
  2. Інструктаж з БЖД.
  3. Ремонт  книг з класної бібліотеки  відомими способами.

Планування і реалізація трудових дій.

  1. Фізкультхвилинка.
  2. Бесіда «Догляд за рослинами і тваринами».

Перегляд відео «Кімнатні рослини та домашні тварини».

Складання пам’ятки.

  1. Гра «Варимо борщ і компот».

  1. Правила безпечної поведінки з найпростішими побутовими приладами. Перегляд відео і його аналіз.
  2. Рефлексія.

З яким настроєм ви закінчуєте урок7

Чи змінювалися ваші емоції протягом нашого уроку? Чому? Як саме?

Продовжте речення (Саморефлексія).

 

docx
Додано
24 вересня 2025
Переглядів
132
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку