Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦
Що зробити педагогу на початку навчального року: жартівливі поради.

Старт нового навчального року – чудова подія, на яку з нерпінням чекає кожен вчитель. І до якої ретельно готується! Мусимо визнати, що перехідний період між відпусткою та початком роботи досить складний, але пережити його буде набагато легше, якщо ви матимете ретельний план дій. А може ви його вже склали? Якщо ще ні, то пропонуємо вам добірку жартівливих порад на вересень, які допоможуть провести його з користю!

Змиритися з тим, що відпустка завершилася

На вас знову чекає школа, учні, робота, папери, звіти, педради… Так-так, новий навчальний рік вже почався! Звісно, справ буде багато. Звісно, будуть як хороші, так і не дуже приємні моменти. Але все ж таки треба налаштуватися на робочий лад, а на це потрібен час.

Поповнити запас заспокійливих

Діти – це щастя. А коли їх тридцять у класі – купа щастя! А коли до тебе приходить сім класів за день, то просто не знаешь, де від того щастя ховатися. А ще є батьки цих учнів, директор, РУО… Без заспокійливих не обійтися!

Зробити фото з учнями

Кожне 1 вересня особливе, тому чому б не зібрати окрему добірку світлин саме зі свята початку нового навчального року? Звісно, у вас таких фото вже безліч, але хіба їх буває багато? Тим більше, що такі світлини дуже приємно передивлятися холодними осінніми вечорами.

Повернути сусідкам вазочки

Жодна жінка у світі не отримує стільки квітів, скільки звичайна шкільна вчителька. І це нібито чудово та приємно (адже ж не забули!), але куди ставити оті всі букети? Тому хтось бере у сусідів на свята зайві стільці, а хтось – вазочки чи навіть відерця. Головне – не забути, кому яка належить.

Показати батькам, хто тут головний

Безперечно, більшість батьків учнів є цілком адекватними та спокійними людьми, але подеколи у них виникає нестримне бажання діяти, яке не завжди є доцільним. Як зупинити занадто активних матусь та татусів? Тільки чітко розставивши акценти та показавши, хто в хаті господар.

Знову звикнути до педрад

Так-так, їх ніхто не любить. Але ще нікому не вдалося їх уникнути. Отже, медитуйте, пізнавайте дзен і приходьте на педраду! І, можливо, запропонуйте власні цікаві ідеї для її проведення! Хтозна, що ви вигадаєте під час медитації?

Створити скарбничку приємних спогадів

Кожен день нашого життя сповнений різноманітними подіями, але часом піддаємося поганому настрою та забуваємо про те, скільки всього хорошого трапляється. Так не має бути! Тому створіть на початку року особливу скарбничку, до якої ви кластимете не гроші, а приємні спогади. Кожного ж дня стається щось добре, чи не так? Записуйте всі приємні моменти, що сталися з вами за день, та складайте ці записи до скарбнички. І потім, наприкінці навчального року, ви матимете безліч приводів для посмішки та приємних спогадів!

А що ви обов'язково робите у вересні?

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter