Новини

Денис Шмигаль: ми передбачаємо можливість дистанційного навчання

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Уряд розглядає можливість дистанційного навчання восени. Принаймні у разі погіршення ситуації з пандемією COVID-19. Про це він розповів під час години запитань до уряду у парламенті, передає кореспондент УНН.

«Стосовно освітнього процесу восени. Весь світ готується до другої або третьої хвилі коронавірусу. Тому дуже важливо мати змогу в умовах пандемії, яка продовжується і наростає в світі, розуміти, що ми маємо змогу навчати наших дітей, незалежно від ситуації з епідемією світовою. Тому можливість дистанційного навчання ми передбачаємо, і працюємо над тим, щоб вона була більш якісною, повноцінною і давала змогу дітям у разі загрози епідемії проходити навчання дистанційно».

                                          прем'єр-міністр України Денис Шмигаль

При цьому він наголосив, що ніхто не збирається відмовлятися від класичного очного освітнього процесу 

«Це пріоритет, ми також над цим працюємо, і в умовах помірного розвитку епідемії в Україні звичайний освітній процес буде розпочатий з дотриманням елементів захисту дітей, вчителів: масочний режим, дистанція і дезінфекція. Над цими речами МОЗ та освітяни зараз працюють».

                                          прем'єр-міністр України Денис Шмигаль

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter