Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦
Огляд цікавих варіантів оформлення кабінету для Нової української школи.

Творчий підхід до завдань та життя в цілому – одна з обов’язкових компетентностей, які має розвивати НУШ. Отже, і куточок для відповідних занять має бути облаштований на вищому рівні. І на перший план, звісно, виходять такі фактори як зручність користування та яскравий красивий дизайн, що спонукатиме дітей до власної творчості. Пропонуємо декілька цікавих варіантів оформлення куточку для художньо-творчої діяльності.

Згідно з рекомендаціями МОН, у цьому осередку зберігатиметься все необхідне для дитячої творчості. А саме: альбоми для малювання, фарби, олівці, пластилін, полімерна глина, кольоровий папір та безліч інших матеріалів. Звісно, для початку треба подбати про зручне та ергономічне розміщення всіх цих речей. Для цього ідеально підійде шафа з відкритими полицями чи стелаж. Якщо вам не дуже подобаються відкриті полиці, то можна піти на компроміс та обрати частково закриті шафи з шухлядами. Часто вони пофарбовані в яскраві кольори, що додають гарного настрою.

Щоб діти не плуталися, де чиї речі, та не розкидували їх по всіх поличках, потурбуйтеся про невеликі окремі бокси для кожного. А щоб було ще простіше, можна написати на боксах прізвища та імена учнів, або ж взагалі наліпити на них світлини.

Місця обмаль та шафу чи полиці зовсім немає де поставити? У такому разі вам у пригоді стануть зручні органайзери, які можна вішати прямо на стіни. Або ж тумбочки з шухлядами. Тут можна розмістити спільні матеріали для художньої творчості, які діти за потреби використовуватимуть.

Ідеально, якщо для куточка художньо-творчої діяльності ви передбачите окремий столик. А ще краще, якщо він матиме особливу поверхню, на якій можна малювати, наприклад, крейдою! Втім, якщо такого стола немає, згодиться і звичайний, або ж проста парта. Головне, аби дітям було зручно!

Звісно, що основні інструменти мають бути під рукою, безпосередньо на столі, але як розташувати їх так, аби було зручно? Доберіть спеціальні яскраві підставки, або ж зробіть їх самі – до цього можна та навіть треба залучати дітей!

Малюнки чи поробки учнів не треба ховати у шухляду! Обов’язково потурбуйтеся про облаштування місця для виставки дитячих робіт. Повірте, і вам, і їм, буде приємно. Звісно, можна просто закріпити малюнки на стенді, але є і більш оригінальні способи.

Експериментуйте та шукайте нові ідеї!

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter