Новини

Обираємо онлайн-сервіси для дистанційної роботи: переваги та недоліки

Дистанційне та змішане навчання знову у справі! Зрештою, маємо визнати, що воно з нами аж до завершення адаптивного карантину. Так, зараз ми всі вже трохи звикли до нього, але деякі запитання все ж лишаються. І одне з них – які сервіси для роботи з учнями обрати? Який варіант краще, за допомогою якого сервісу організувати взаємодію в онлайн-режимі простіше та зручніше для всіх?

Аби зробити правильний вибір, варто порівняти найпопулярніші ресурси. Знайти їхні переваги та недоліки, вирішити, з якими нюансами ми готові миритися, а які стануть справжньою проблемою. Як обрати? У цьому вам допоможе Віктор Немченко під час вебінару «Онлайн-сервіси для дистанційної роботи: Google Meet, Skype, Zoom», який відбудеться 5 листопада о 18:00. Давайте робити праивльний вибір разом!

Під час вебінару поговоримо про найвідоміші та найдоступніші онлайн-інтрументи для організації синхронної взаємодії: Google Meet, Skype та Zoom. Розглянемо їхні особливості, важливі оновлення, алгоритми використання та отримаємо корисні поради щодо роботи. Долучайтеся, буде багато корисної інформації!

 

 
Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter