Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦
Новини

Сергій Шкарлет закликає перевести школи на дистанційку

Т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет звернувся до освітянської спільноти з закликом організувати на наступні два тижні дистанційне навчання у закладах освіти

«Прохання не тільки як керівника Міністерства освіти і науки, а як батька – знайти можливість організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для наших дітей. Знаю і розумію, що питання організації навчання вирішують на місцях. Важливо, щоб у такій непростій ситуації центральна та місцева влада діяли спільно. Тому дуже прошу дослухатися до рекомендацій Державної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також РНБО».

                 т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет

Також він запевнив, що МОН і МОЗ постійно тримають руку на пульсі та здійснюють моніторинг ситуації з поширенням COVID-19, зокрема у закладах освіти.

Сергій Шкарлет наголосив на тому, що перед керівниками закладів освіти, вчителями та батьками зараз постає багато викликів, але найголовніше зараз – не допустити стрімкого поширення коронавірусу та зберегти здоров’я людей.

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter