Про те, чому варто використовувати Zoom для проведення дистанційних уроків. Огляд вебінару

Учителі з початком карантину почали інтенсивно вивчати програми, які б допомогли зробити дистанційні заняття продуктивними. На щастя, в інтернеті є чимало ресурсів із навчальними програмами, які точно зацікавлять учнів! 

Утім, учителі – оратори, яким подобається отримувати від своїх вихованців живий зворотній зв'язок. Їм варто лише поглянути в очі дітей, щоб з'ясувати, наскільки вони зрозуміли навчальний матеріал. 

Що допоможе підтримувати «живий» контакт із учнями під час проведення дистанційних занять? Ми пропонуємо вам скористатись сервісом Zoom. Його використовують у всьому світі для проведення відео- чи аудіоконференцій. А тепер ним можете скористатись і ви! 

Чому сервіс Zoom? 

  1. Бо він дуже простий (розібратись із функціями можна на інтуїтивному рівні) і зручний у використанні. 
  2. У цій програмі дже якісна трансляція відео та аудіо! 
  3. Під час трансляції вчитель або учні можуть демонструвати екран із виконанням/поясненням завдань.
  4. Педагоги можуть завчасно записати відеоконференцію або увімкнути запис під час онлайн-трансляції. Так діти, що не змогли приєднатися до відеоконференції, зможуть переглянути запис пізніше. Усі відеозаписи можна зберігати на комп'ютері або у хмарному сховищі Zoom.
  5. Педагог має реєструватися обов'язково, тоді як дітям достатньо перейти за посиланням на відеоконференцію.
  6. Кожен учасник відеоконференції може скористатися цим сервісом на будь-якому зручному для себе пристрої: у телефоні,  планшеті чи комп'ютері/ноутбуці.
  7. Безкоштовні конференції тривають до 40 хвилин. 
  8. Обмеження у кількості учасників – 100 осіб. Для шкіл – без обмежень.

Оптимальний варіант для проведення відеоконференцій із учнями – 20 хвилин, за які вчитель може встигнути пояснити складні пункти у навчальному матеріалі та дати дітям посилання на додаткові джерела для обов'язкового опрацювання. 

Хочете дізнатися про те, як створити аккаунт на сервісі Zoom та як можуть його використовувати вчителі для дистанційної роботи? Радимо переглянути вебінар Ганни Дудіч «Використання сервісу Zoom для проведення дистанційних занять». Лекторка вебінару – вчителька англійської мови з гімназії ім. Т.Г. Шевченка (м.Кропивницький) та спікерка міжнародного конкурсу Global Teacher Education and Skills Forum 2018, 2019. 

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter