Хто такий учитель-амбасадор, як долучитися до прогресивної спільноти педагогів та створити сучасне навчальне середовище? Цікаво, чи не так? Своїм досвідом співпраці зі світовими STEM-спільнотами поділилася Ганна Дудіч у межах інтернет-конференції «STEM, STEAM, STREAM: від концепції до практичного втілення», що відбулася 17-18 жовтня.
Scientix – потужна спільнота європейських учителів.
Scientix – європейська спільнота STEM-освітян, мета якої полягає у сприянні та підтримці співпраці між учителями STEM-дисциплін, науковцями, урядовцями та іншими стейкхолдерами галузі.
Не кожний учитель може стати амбасадором Scientix. Які ж критерії відбору?
- Закінчити дистанційний онлайн-курс Scientix STEM is Everywhere MOOC.
- Закінчити один із курсів Scientix/STE(A)M IT Integrated STEM teaching MOOC (початкова чи середня школа)
- Закінчити тренінговий курс для амбасадорів 3rd online Scientix Ambassadors Training Course з результатом не нижче 65%. Цей курс вчить розробляти STEM-уроки.
Чому варто стати амбасадором Scientix?
- Можливість отримати сертифікат, у якому повністю описана ваша діяльність та навчальні курси, які ви проходили.
- Визнання на європейському порталі Scientix.
- Рекомендаційний лист на основі виконаної роботи.
- Можливість використовувати логотип Scientix Ambassador та додати його до ваших соцмереж чи блогів.
- Підтримка з боку Scientix в інших проектах та на рівні Європейській Комісії.
- Можливість відвідати події, організовані Scientix: семінари, конференції.
- Можливість стати співавтором, фасилітатором семінарів, автором блогу, дизайнером курсів (Moodle) та багато іншого.
National Geographic – онлайн-платформа для освітян
Також лекторка радить долучитися до спільноти National Geographic. На сайті цього ресурсу ви побачите історію успіху, освіту, події, фінансування та грантові програми. National Geographic пропонує особливий гранд – фінансування для вчителів, які розроблять навчальні плани з використанням ресурсів цієї платформи.
Після закінчення курсу ви:
- навчитеся розповідати учням про навколишній світ, використовуючи інноваційні міждисциплінарні форми і методи навчання.
- будете співпрацювати з прогресивними викладачами,
застосовуватимете National Geographic Learning Framework – інструмент, розроблений для розвитку дослідницького мислення; - розробите власний навчальний проєкт за визначеними критеріями, використовуючи ресурси National Geographic, та оціните проекти інших учасників.
Кожен модуль містить навчальне відео, вебінар, дидактичні матеріали, питання для обговорення на форумі, практичне завдання. Робоча мова англійська, ресурс безкоштовний.
Також лекторка окреслила можливості створення сучасного навчального середовища разом з амбасадорами програми Future Classroom Lab. Поділилася STEM-досвідом на міжнародному рівні разом з учителями-амбасадорами NAYTEA. Цікаво? Радимо переглянути її натхненний виступ!
Щоб залишити свій коментар, необхідно зареєструватись.