Новини

Учителі англійської мови пройдуть перепідготовку

МОН спільно з Британською Радою в Україні розпочали новий етап професійного розвитку вчителів англійскої мови ЗЗСО. Його головна мета – забезпечення наступності та сталості у навчанні іноземних мов відповідно до Концепції «Нова українська школа».

«Протягом шести місяців більше 3 000 вчителів англійської мови пройдуть навчання за оновленою моделлю, яку запропонувала нам Британська Рада в Україні. Двісті тренерів, які у 2018-2019 рр. успішно провели навчання вчителів початкової школи, тепер навчатимуть вчителів 5-9 класів у дистанційному форматі з використанням сучасних інформаційних технологій».

                                т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет

Робота включатиме наступні компоненти:

1. Теоритичний – навчання вчителів на онлайн-курсі «Навчання англійської мови у новому контексті: базова середня освіта». Курс складатиметься з 5 модулів та охоплює такі теми:

  • розуміння учнів, їхніх потреб та навчальних уподобань; 
  • планування уроків для досягнення конкретних обов’язкових результатів навчання; 
  • оцінювання учнів; ключові вміння 21-го століття; 
  • ефективне управління діяльністю на уроці.

2. Практичний – опанування ресурсів платформи Online Teacher Community, участь у дискусіях, форумах, семінарах-практикумах та застосування набутих знань та умінь у класі. Кожен вчитель матиме на онлайн-платформі власне портфоліо.

Тренери проводитимуть семінари-практикуми для вчителів на платформі Online Teacher Community кожного місяця з листопада 2020 року до березня 2021 року. За цей час учителі мають опанувати комунікативні методи, навчитися застосовувати набуті знання й уміння у власній практиці навчання, аналізуючи власну діяльність і діяльність учнів.

Після успішного виконання програми професійного розвитку в повному обсязі всі учасники отримають сертифікат Міністерства освіти і науки України та Британської Ради.

 
Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter