Про сервіси для проведення дистанційних занять – ключові тези з виступу Софії Бензи.

Під час дистанційного навчання педагоги і педагогині роблять усе для того, щоб учні якісно засвоїли навчальний матеріал і вчасно виконували домашні завдання. Однак в умовах карантину не менш актуальною залишається і виховна робота. Адже вона має такі важливі функції: профілактичну, ціннісно-орієнтаційну, просвітницьку і формування особистісних якостей та гарних манер. 

Про інтернет-застосунки для проведення ефективних виховних годин під час дистанційного навчання ми говорили під час вебінару, який провела Софія Бенза.

За словами лекторки, вчителям навіть легше проводити виховні години на дистанційці, оскільки вже не потрібно контролювати зовнішній вигляд учнів та з'ясовувати причини запізнення. Натомість серед обов'язків класних керівників залишаються індивідуальна онлайн-робота з учнями, контроль за самопочуттям школярів під час занять та бесіди з учнями, які демонстративно не хочуть працювати дистанційно. 

Крім того, Софія Бенза порадила використовувати для проведення виховних годин наступні сервіси: 

  1. LinkChat. Проведення онлайн-занять без обмежень у часі. У безкоштовній версії в одній конференції може бути не більше 8 осіб. Інтерфейс англомовний. 
  2. Instagram. Оскільки це дуже популярна платформа серед молоді, можна створити сторінку класу та організувати, наприклад, онлайн-флешмоб на тему «Як я проводжу своє дистанційне навчання». 
  3. Facebook. Соцмережа чудово підходить для бесід із батьками учнів. Крім того, вчителі можуть публікувати (з дозволу батьків учнів, звісно) на власній сторінці пости з добрими справами класу. Наприклад, можна розповісти як діти на честь дня печива пригощали вчителів, або як учні змайстрували годівнички тощо.
  4. Discord. Сервіс для проведення онлайн-занять. Учні можуть використовувати не лише відео-, а й аудіоповідомлення для спілкування. 
  5. TikTok. Сервіс для створення креативних відеороликів. Наприклад, учні можуть у цій програмі запустити флешмоб «Я у вишиванці» або «Вишиванка – мій генетичний код».

Бажаєте дізнатися більше про особливості проведення виховних годин в умовах карантину? Тоді неодмінно радимо переглянути виступ Софії Бензи!

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter