Віртуальний офіс класу за допомогою сервісу Bitmoji та презентацій Google – ключові тези виступу Маргарити Калюжної.

Віртуальна дошка, шкільний килим та анімовані ви за вчительським столом… Усе це не далеке майбутнє, а цілком реальне сьогодення! Варто лише створити віртуальний офіс класу. Популярності віртуальних класів закордоном можна позаздрити, тож, можливо, і нам варто спробувати?

Сам віртуальний клас виглядає доволі традиційно: перед вами звичайний клас, у якому є все необхідне для навчання, та вчителька, яка так схожа на викладачку дитини. Така звична обстановка заспокоює дітей і налаштовує на позитив.

Ключовим елементом, заради якого вчителі почали створювати такі класи стало зручне оформлення:

 • розкладу уроків;
 • розпорядку дня;
 • оголошень та постерів.

Приводом та безперечним проривом методики віртуального класу є його універсальність. Будь-який учительський запис відображається на шкільній дошці, що знаходиться у віртуальному класі. І це дуже зручно! Такий клас однозначно може стати  у пригоді як під час дистанційного навчання, так і в оффлайн-рутині.

Як створити свою анімовану копію?

 1. Установити мобільний додаток Bitmoji та зареєструватися у ньому.
 2. За відсутності телефона завантажити розширення на браузер.
 3. Під час завантаження перевірити, до чого дозволяєте доступ Bitmoji.
 4. Зробити знімок вашого обличчя.
 5. Налаштувати ваш анімований аватар: обрати зачіску, форму обличчя, стиль одягу тощо.

Як налаштувати віртуальний клас?

 1. Для цього необхідно мати власний акаунт Google.
 2. Створюючи презентацію Google, оберіть у налаштуваннях «transparent ___ image», де у проміжку англійською зазначте предмет інтер'єру, який хочете побачити у вашому віртуальному класі.
 3. Для створення дошки знадобляться такі параметри: «Вставити, Фігура, Колір межі, Товщина межі».
 4. Для додавання постеру можна користуватися платформою Adobe Spark, де обрані зображення легко піддаються форматуванню.
 5. Щоб додати свою анімовану копію, потрібно скористатися розширенням Bitmoji для комп’ютера. Натиснувши на нього зверху у правому кутку браузера, можна скопіювати зображення та перемістити на слайд презентації.
 6. Усе! Залишилося тільки зберегти презентацію та продемонструвати учням.

Віртуальний клас – методика сучасного і неймовірно ефективного навчання. Дізнатися більше про практичну сторону створення себе як анімованого персонажа та шкільного куточка можна переглянувши вебінар «Як створити віртуальний офіс класу за допомогою сервісу Bitmoji та презентацій Google» Калюжної Маргарити.

 

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter