Дистанційне та змішане навчання – нова реальність, до якої нам довелося звикнути з початком пандемії коронавірусу. І хоча спочатку було складно, згодом педагоги України впоралися та продемонстрували справді високий рівень: знайшли методи, ідеї, вигадали цікаві прийоми та докорінно змінили погляди на освіту. І хоча ми всі розраховуємо лише на краще, зрозуміло, що дистанційка та змішане навчання з нами надовго. Тож головне завдання наразі – отримати з цієї ситуації якомога більше користі. Про те, як це зробити, як організувати навчальний процес, як ефективно взаємодіяти з учнями, поговоримо в межах нової Всеукраїнської інтернет-конференції «Дистанційне та змішане навчання: досвід і виклики».
Досвідом і дієвими лайфхаками ділитимуться наші зіркові спікери:
- Любов Цукор – «Організація дистанційки та змішаного навчання доступними інструментами. Чи реально це?».
- Катерина Гайденко – «Дистанційне навчання дитини з аутизмом: переваги і недоліки».
- Юлія Батура – «Фреймворк ергономічного онлайн-уроку».
- Вікторія Бартюк – «Ефективність очного та дистанційного навчання для уроків трудового навчання і STEM».
- Ірина Дядюшкіна – «Біоадекватна технологія навчання – запорука здоров'я всіх учасників освітнього процесу під час дистанційного навчання».
- Лілія Талан – «Навчання чи відбування? Реалії дистанційної освіти».
- Інна Іванова – «Онлайн-урок у початковій школі: від планування до оцінювання».
Основна мета цієї інтернет-конференції «На Урок» – проаналізувати особливості, переваги та недоліки змішаного і дистанційного навчання з огляду на досвід, здобутий під час роботи в умовах адаптивного карантину. Поговоримо про принципи та підходи в організації роботи задля продуктивного навчального процесу. Буде цікаво! Тож неодмінно долучайтеся.
Чекаємо на вас 4 грудня о 09:30.
Щоб залишити свій коментар, необхідно зареєструватись.